SPRAWY SPOŁECZNE

Witam ;) Poniżej podaje linki do felietonów które dotyczą ściśle spraw społecznych. Zapraszam serdecznie do czytania i komentowania ;)______________________________________________________________________________Społeczne obłąkanie mózgowe czyli...kim jest artysta?

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2017/03/zycie-z-obakaniem-mozgowym.html

_____________________________________________________________________________Apokalipsa, New Word Order - Zaplanowany nowy porządek świata? Cześć 2. 
______________________________________________________________________

Apokalipsa, New Word Order - Zaplanowany nowy porządek świata? Cześć 1.

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2017/01/koniec-swiata-apokalipsa-new-word-order.html
___________________________________________________________________________

Specyfika ruchu kibicowskiego w Polsce.

Prezentuję Wam drodzy Czytelnicy moje dwa felietony dotyczące specyfiki ruchu kibicowskiego w Polsce, napisane dla portalu Koroniarze.pl. Polecam do przeczytania, przede wszystkim dla wszystkich kiboli!


____________________________________________________________

Z tym się jebałam, z tym się jebałam, a temu ciągnęłam"

Nie chciałem promować tej całej żenady związanej z tą sytuacją, więc dopiero teraz publikuję felieton który jest odpowiedzią na prośbę czytelniczki, która poprosiła mnie abym wyraził swoje zdanie na temat fenomenu nie tylko Marty. L ale generalnie zjawiska społecznego "znany z tego, że jest znany" ! Serdecznie Zapraszam :)

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/08/z-tym-sie-jebaam-z-tym-sie-jebaam-temu.html______________________________________________

Referendum Kieleckie, a rozwój Kielc.

Siemanko wszystkim po dłuugiej przerwie. Dzisiejszy artykuł, przeznaczony jest przedewszystkim dla mieszkańców Kielc i pobliskim Kielcom okolic, albowiem przedstawiona jest w nim niezależna opinia na temat niedawnego referendum dotyczącego odwołania prezydenta Kielc Wojciecha Lubawskiego. Zapraszam do lektury!  "Kieleckie referendum, a rozwój Kielc"


_____________________________________________________________________________


Kibicowski szlak - wspomnień czar.

Prezentuję wam moje autorskie wspomnienia związane z działalnością w subkulturze zorganizowanego ruchu kibicowskiego. Wspomnienia owe, dzielą się na 3 części i są napisane dla portalu "koroniarze.pl". _______________________________________________________________

Toksyczne relacje, niezdrowe przyjaźnie.                                                                                                                       
Witam po dłuższej przerwie ;) Od razu prezentuję wam mój kolejny felieton, tym razem o toksycznych, niszczących nas wewnętrznie relacjach z ludźmi. Jak rozpoznać toksyczną relację którą mamy nawet i z przyjacielem, co nią charakteryzuje? Jakie moga być skutki toksycznej, niezdrowej relacji z nie tylko z drugim człowiekiem, ale także wydawało by się, że z osobą nam bliską? W jaki sposób nie dopuścić do toksyki w naszych więziach miedzyludzkich? Na te i inne pytania odpowiadam w dzisiejszym felietonie który dla Was przygotowałem ;)

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/04/toksyczne-relacje-niezdrowe-przyjaznie.html

_________________________________________________________________________________

Konsumpcjonizm, wygoda życia. 


Witam Serdecznie :) Przedstawiam felieton o konsupcjoniźmie i wygodzie z nim związanej. Czy zyskując jedno w tej całej machinie tracimy drugie? A może ten cały konsumpcjonizm to choroba naszych czasów albo znak czasu, postepu? Na te i inne pytania odpowiadam w dzisiejszym felietonie. Zapraszam :)

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/02/konsumpcjonizm-wygoda-zycia.html

___________________________________________________________________________________

"Hejting" czyli - geneza polskiego wymiaru hejterstwa. 

Czołem wszystkim :)

Przedstawiam wam mój kolejny felieton :) Pisałem już o przyjaciołach, więc teraz nadeszła pora na antagonistów... czyli wiernych hejterów. Jak się nie przejmować bezzasadną, złośliwą krytyką? Cytując klasyka rapera Liroy-a "jestem tym typem skurczybyka którego kochasz nienawidzieć".
Przedstawiam to zjawisko zarówno w swoim, subiektywnym ujęciu jak i tych najbardziej atakowanych ogólnopolsko np.Marcina Najmana i innych. Serdecznie zapraszam do lektury;)

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/01/hejting-czyli-geneza-polskiego-wymiaru.html

________________________________________________________________________________

Spotkałem Jezusa - Kamil Bazelak.                                                            

Relacja z wizyty Kamila Bazelaka w Kielcach. Zapraszam także do odsłuchania nagrania audio, oraz video z pobytu Kamila w Kielcach ;)  

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/12/spotkaem-jezusa-kamila-bazelak.html  

 

 

 _____________________________________________________________________

Hip Hop - czyli kultura 4 elementów.


Elo wszystkim ! :) Dzisiejsza przygotowana publikacja opowiada o kulturze Hip Hop. Kulturze ciekawej, różnorodnej, fascynującej. Jest to pierwsza na mojej stronie publikacja gościnna i choć ja sam mam o tym temacie niemałe pojęcie, zaproponowałem kumplowi napisanie artykułu, ponieważ "siedzi w tym" od lat i według mnie zasługuje na miano fachowca. Zapraszam serdecznie do przeczytania i komentowania, kumpel napisał bardzo ciekawy felieton :)

__________

______________________________

Czy skuteczna pedagogika resocjalizacyjna w Polsce istnieje? Współczesne problemy resocjalizacji w Polsce oraz metody na ich eliminację.


Prezentuję zapowiadany dużo wcześniej felieton o pedagogice resocjalizacyjnej czyli o kierunku moich studiów :)
Czy w naszym kraju istnieje skuteczne podejście do tematu pedagogiki resocjalizacyjnej? Czym powinien sie charakteryzować pedagog trudnijący sie resocjalizacją? Jakie są problemy, bolączki współczesnej resocjalizacji w Polsce? A może są jakieś metody na pokrycie wszystkich negatywnych zjawisk dotyczących procesu resocjalizacji? O tym wszystkim, poprzez np. kulturę zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Polsce, oraz wykorzystania odpowiednich wzorców dowiecie sie w moim dziesiejszym felietonie. Zapraszam ;)

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/11/czy-skuteczna-resocjalizacja-w-polsce.html

 _________________________________________________________________

Patriarchalizm/Matriarchalizm- zagrożenie dla zdrowego funkcjonowania rodziny. 


Chyba każdy oglądał film "kogel mogel". Pamiętacie Zenka, ojca Kasi i jego podejście do życia, do swojej córki i w ogóle do rodziny? Sądzicie, że to dobre podejście ojca- głowy rodziny?
Dziś coś o relacjach rodzinnych :) Nie zwlekajcie, tylko klikajcie i czytajcie :)

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/09/patrialchalizmmatriachalizm-zagrozenie.html


Kochająca rodzina - podstawowa wspólnota odpowiadająca za wzrastanie życiowe.        


"Najważniejsza w życiu jest rodzina… Najpierw ta, w której się wychowałeś, potem ta, którą sam stworzyłeś…" No właśnie... Rodzina, a może najlepiej się z nią wychodzi na zdjęciach? Jakie są formy ataku na współczesną rodzinę? Czy potężne grupy nacisku próbują zniszczyć naturalny obraz rodziny? Zapraszam do przeczytania mojej nowej publikacji poświęconej rodzinie

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/09/kochajaca-rodzina-podstawowa-wspolnota.html

_________________________________________________________________

 

Gram miłości ma większą war­tość niż to­na luksusu- czyli jak wygrać swoje życie.  

Dzisiejsza publikacja, może wam dawać wiele do myślenia...
Jak odnaleźć spełnienie w życiu ? Co powoduje, że jesteśmy w pełni szczęśliwi ? Spotkałem w życiu wsparcie, przyjaźń, wartości .. niech w sercach ludźi miłość zagości...Czyli coś o wartościach :) Poświęćcie chwilkę i przeczytajcie. Zapraszam.

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/08/gram-miosci-ma-wieksza-wartosc-niz-tona.html

________________________________________________________________

Metroseksualizm to nie sex w metrze 

Socjologiczne rozważania dotyczące obrazu naszego społeczeństwa.
"Obserwując współczesne społeczeństwo, a w szczególności jego najmłodszą część, dochodzi się do wniosku, że mężczyźni stają bardziej kobiecy, a kobiety...Bardziej męskie, także w kwestii mentalno-społecznej..."

Zapraszam Serdecznie do przeczytania.

http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/08/metroseksualizm-to-nie-sex-w-metrze.html

__________________________________________________________________________________

Problem In Vitro.

Felieton dotyczący dialogu Kościoła z państwem na przykładzie zapłodnienia metodą In-Vitro.  http://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2015/08/in-vitro-i-kontrowersje.html

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza