PRYWATA

W tej zakładce Drodzy Czytelnicy, prezentuje Wam teksty które odnoszą się do moich przemyśleń odnoszących się typowo do sytuacji z mojego życia prywatnego. Felietony, artykuły nieco bardziej prywatne. Serdecznie Zapraszam ;)

_______________________________________________________________________________


Autor bloga redaktorem naczelnym portalu STsport.pl _____________________________________________________________________________

"Desperacja utraconej miłości" - fragment autobiografii Pana Gie. 

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2017/03/desperacja-utraconej-miosci-opowiadanie.html______________________________________________________________________________

Uzależnienia, zniewolenia, stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia cześć 3.

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/12/uzaleznienia-zniewolenia-stowarzyszenie.html


________________________________________________________________________________

Uzależnienia, zniewolenia, stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia cześć 2


https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/11/uzaleznienia-zniewolenia-stowarzyszenie_19.html

________________________________________________________________________________

Uzależnienia, zniewololenia, stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia cześć 1.

Witam wszystkich czytelników.;)
Dzisiejszy wpis jest tekstem nieco bardziej prywatnym, dotyczącym walki z uzależnieniami, oraz opisem działań terapeutycznych w ośrodku leczenia uzależnień narkotykowych stowarzyszenia "MONAR" w którym miałem okazję przez kilka dni pracować, oraz przyglądać się pracy terapeutów. Tak więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeczytania pierwszej części mojej relacji dotyczącej pobytu w tymże ośrodku.


____________________________________________________

                   Chcesz w życiu zmiany? Stan w prawdzie sam ze Sobą!


Tekst o tym jak się podnosiłem z życiowej - destrukcji, zamuły i tego wszystkiego co powoduje iż nie widzimy dalej sensu. Jak odnaleźć sens? Zapraszam do przeczytania.
________________________________________________________________________-

Uwierz w Siebie bo wiara czyni Cuda!

Jak rymował Rychu Peja "WASZE ŻYCIE NIE PODOBNE DO MOJEGO JA OPOWIEM WAM O SWOIM NIE PYTAJCIE DLACZEGO..."Drodzy Czytelnicy - felieton o moim życiu, o wierze w siebie pomimo przeciwności losu, dość osobisty tekst, aczkolwiek jest to bardzo ważny albo wręcz podstawowy filar mojej tożsamości. Tekst ten jest o tym jak wiara w siebie samego towarzyszyła mi praktycznie przez całe życie, które nigdy do łątwych nie należało... Jak wierzyć w Siebie pomimo, iż brakuje nam już siły, na tyle brakuje, że nie wiemy w jaki sposób i jak wierzyć? Serdecznie zapraszam do przeczytania, 5 minut to nie dużo - klikajcie w link i czytajcie.________________________________________________________________________Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza