POLECAM

W tej zakładce umieszczam inne ciekawe blogi, strony internetowe które z serca mogę wam polecić abyście zajrzeli i czytali ;) Strony te, są moją stałą "literaturą" dnia codziennego. Zapraszam! ;)

_________________________________________________________________________________

http://www.kamilbazelak.pl/

https://www.facebook.com/kamilbazelak/

Strona znanego fightera MMA, byłęgo Strongmana Kamila Bazelaka. Zresztą, o Kamilu mówiono już "człowiek orkiestra" albowiem człowiek ten to jak wspomniałem już czynny zawodowy zawodnik MMA, a także karateka ( czarny pas Sei Budokai 1 Dan) kickboxer, bokser, wrestler, były strongman, a nawet i kulturysta (4 miejsce na debiutach kulturystycznych w Bydgoszczy), trener sportów siłowych, instruktor sztuk walki, promotor sztuk walki, były redaktor naczelny miesiecznika Body Style oraz...
działacz wielu stowarzyszeń i fundacji, niezależny bloger, publicysta.

Kamil pisze ciekawe artykuły na temat wiary chrześcijańskiej, komentuję kwestie polityczne, oraz publikuje wątki związane ze sztukami walki, oraz swoim osobistym życiem jako sportowca. Bardzo ciekawy blog zarówo w ujęciu sportowym, jak i duchowym w świetle wartości chrześcijańskich. Komentarze polityczne, często są napisane radykalnie, albowiem Kamil zawsze wali prosto z mostu! Blog od którego bije mądrość życiowa!

 
___________________________________________________________________________

https://www.facebook.com/piewca/?fref=ts

http://piewca.pl/

Ta stronka to istna perełka jeśli chodzi o regionalia województwa Świętokrzyskiego. Takich informacji o różnych ciekawych miejscach, a także bitwach, i innych histrycznych wydarzeniach z województwa Świętokrzyskiego nie przeczytacie na żadnej innej stronie w internecie! Współprowadzi ją, mój przyjaciel regionalista ziemi Świętokrzyskiej - Adam Tutaj, który jest historyczną skarbnicą wiedzy jeśli chodzi o województwo Świętokrzyskie!

_____________________________________________________________________________

http://boryn.blog.deon.pl/

Blog księdza - wikariusza parafi Św. Wojciecha w Kielach, opiekuna wspolnoty "Żarażę Cię Bogiem" Marcina Borynia. Kapłan ten, nie tylko ma bardzo duże zdolności oratorskie, ale także w świętnym stylu pisze o dylematach naszej wiary katolickiej!


_____________________________________________________________________________

https://www.facebook.com/diamentysawieczne/?fref=nf
 
https://medium.com/@kubawitek

Blog Rapera, oraz pisarza, blogera, podróznika, autora książki "Tusz na rękach" kielczanina Kuby Witka. Przyznaję, że uderza mnie styl w jakim pisze Kuba, a i tematyka jest bardzo dla mnie atrakcyjna, albowiem jest to głównie psychologia i sprawy społeczne. Felietony Jakuba są tak bardzo życiowe, tak mocno mnie uderzają w serce, że w nie poprostu trafiają, często odkrywając nowe lądy w myśleniu - i nie rzadko szczere niemal do bólu, ale zawsze zmuszające do refleksji. Postać Jakuba także inspirująca - podróżnik po całej Europie, odkrywający kulturę państw europejskich. Dla mnie Kuba to osobowość bardzo ciekawa, oraz prawdziwie artystyczna. Polecam każdemu jego bloga! ;) 

_____________________________________________________________________________  

http://www.alicjadobry.pl/

Jest to blog mojej serdecznej koleżanki - Alicji. Alicja, to niezwykła kobieta, recenzentka także mojej stronki. Cytat z jej bloga pt: "Złota Percepcja" sporo mówi o jej twórczości, przeczytajcie - "Pisząc o swych pasjach (fotografia, słowo pisane, zdrowy styl życia, zwierzęta) spróbuję oddać jakiś fragment swej duszy. Zrobię sobie zdjęcie - takie wewnętrzne, szczegółowsze niż Rentgenowskie - by podzielić się z Tobą kawałkiem Alicji." Pięknie napisane prawda? Pismo to nie wszystko jednak, co wyróżnia blog Alicji. Znajdziecie tam autorskie zdjęcia, które autorka regularnie tworzy swoim aparatem, co powoduje, iż jej blog to pełna indywidualna twórczość Alicji. Zapraszam na jej bloga, przedewszytskim wszystkie moje czytelniczki!_________________________________________________________________

Prowadzisz bloga o tematyce społęcznej? Oczekujesz recenzji, pomocy czy może chcesz sie wymienić doświadczeniami odnośnie blogowania? Napisz do mnie, a może i twoja stronka będzie tutaj widniała, jaka ta godna polecenia! Zapraszam! ;)

Pan Gie.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza