OPOWIADANIA

W tej zakładce znajdziecie autorskie, z życia wzięte opowiadania autorstwa  Pana Gie czyli autora bloga. Serdecznie Zapraszam.

____________________________________________________________________________

WYPADEK NA SPŁYWIE KAJAKOWYM!


________________________________________

DESPERACJA UTRACONEJ MIŁOŚCI CZEŚĆ 2.


Długo się zbierałem do opublikowania drugiej części tej opowieści. Jest to z życia wzięta historia, moim zdaniem niezwykła i choć w swych korzeniach dość dramatyczna, to przeczytajcie co się ze mną działo w drugiej części i jakie są owoce tejże historii.

Serdecznie Zapraszam.

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2019/08/desperacja-utraconej-miosci-czesc-2_23.html____________________________________________________

DESPERACJA UTRACONEJ MIŁOŚCI - CZEŚĆ 1. 

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2017/03/desperacja-utraconej-miosci-opowiadanie.html


Tytuł może nieco patetyczny, ale gdy przeczytacie co przeżywałem równo 4 lata temu (dziś mija 4 rocznica) z powodu odejścia dziewczyny, zrozumiecie, że pasuje on jak ulał. Jest to fragment książki, mojej autobiografii, którą na pewno wydam, a z której teraz wyodrębniłem tę niesamowitą historię, choć po 1 części, może się jeszcze nie zapowiada tak niezwykły tor wydarzeń, oraz przygoda życia. Przykład z autopsji jak działa Boża moc, jej nieustająca łaska. Co prawda, musiał minąć jakiś czas abym pewne rzeczy zrozumiał, ale dziś przyznaję - warto było wtedy troszkę pocierpieć! ;)

_________________________________________________________________________________


Uzależnienia, zniewolenia, Stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia.

Dzisiejszy wpis jest tekstem nieco bardziej prywatnym, dotyczącym walki z uzależnieniami, oraz opisem działań terapeutycznych w ośrodku leczenia uzależnień narkotykowych stowarzyszenia "MONAR" w którym miałem okazję przez kilka dni pracować, oraz przyglądać się pracy terapeutów. Tak więc wszystkich zainteresowanych zapraszam do przeczytania pierwszej części mojej relacji dotyczącej pobytu w tymże ośrodku ;)


______________________________________________________

Uzależnienia, zniewolenia, Stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia cześć 2.

Druga cześć relacji dotyczącej pobytu w ośrodku Monaru. W tej części przeczytacie o mojej roli w ośrodku, o tym jak się przygotowałem, nastawiłem psychicznie do pobytu w ośrodku, oraz jakiego kształtu nabrała moja rola w tymże ośrodku, pewnych kontrowersji także nie zabraknie ;) Zapraszam.

https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/11/uzaleznienia-zniewolenia-stowarzyszenie_19.html


________________________________________________________________________________

Uzależnienia, zniewolenia, Stowarzyszenie MONAR czyli teoria wyzwolenia cześć 3.

Trzecia, ostatnia, myślę że najciekawsza cześć relacji z pobytu w ośrodku Monaru. Przeczytacie w niej o licznych kontrowersjach w leczeniu, oraz tajnikach terapii Monarowskiej, jak i innych ciekawych perypetiach związanych zarówno ze społecznością Monaru, jak i moim pobytem w tymże ośrodku. Serdecznie Zapraszam.


https://myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com/2016/12/uzaleznienia-zniewolenia-stowarzyszenie.html  :-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza