wtorek, 18 lutego 2020

Wszystkiego dobrego w nowym roku!

Znajomki, kolejny rok z Wami na Facebooku he i w życiu przede wszystkim. Tradycyjnie, dziękuje wszystkim tym, którzy byli ze mną w najcięższych chwilach tego roku. To Wy byliście iskierką, która dała mi przetrwać w swoistej ciemności, depresji czy jakiś rozterkach egzystencjalnych.
Rok owy dla mnie może nie najgorszy, lecz daleko by powiedzieć, że dobry. Dużo rozmyślań mi w nim towarzyszyło, dużo zakrętów także tych towarzyskich i "biznesowych" powiedzmy, lecz tak sam siebie wyszedł mi ten test - kto przyjacielem, a kto k.... tylko jest... :) I dobrze się stało, bo zniknęli z mojego życia ludzie, którzy nigdy nie powinni się znaleźć, ale z drugiej strony to też kolejne, cenne doświadczenie.
Nowy rok, niesie za sobą nowe wyzwania. Chcę rzucić palenie, to jest bardzo ważne, trochę schudnąć no i choć nie jestem święty, ale dobry? Powiedzmy he i wiem, co zrobić ze swoim życiem przepięknym, w tym 2020 roku ;)
Życzę każdemu z Was, aby nadchodzący rok był dla Was lepszy niż ten jeszcze trwający, abyście dokonywali właściwych wyborów, kierowali się w życiu prawdą i miłością no i dużo siły w walce z problemami które każdego z Was odwiedzą. Szanujcie się nawzajem bo tak naprawdę wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi, bez względu na politykę, poglądy czy status materialny. Wszystkiego dobrego w nowym roku dla wszystkich!
Dobrze, że jesteście.
Pan Gie.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza