poniedziałek, 16 września 2019

13 Października zagłosuj na Patrycję Iwańską Bęben!

Kilka dni temu odbyła się konferencja prasowa Patrycja Iwańska-Bęben oraz innych młodych kandydatów z listy PiS do Sejmu.
Patrycja Iwańska Bęben to najmłodsza kandydatka do sejmu ze Świętokrzyskiej listy PiS, przewodnicząca FM PiS - oraz od lat mój przyjaciel, współpracownik w wielu działaniach społecznych.
Znam dobrze Patrycję od wielu, wielu lat, wspólnie naprawdę mnóstwo przeszliśmy: i to nie tylko wspaniałych, pięknych chwil ale także i tych mniej pięknych - co na dobre scementowało znajomość i relację która dojrzewała latami - dlatego jestem pewny na sto procent tego, co o owej kandydatce mówię.
Zatem; co takiego wyróżnia Patrycję? Otóż, jest to młoda osoba - 26 lat dopiero, a już może się pochwalić wieloma sukcesami na wielu płaszczyznach. Osoba bardzo ambitna, zarazem towarzyska i otwarta, która zrozumie każdego człowieka w życiu, z każdej klasy społecznej. Z wykształcenia architekt, nagradzany wielokrotnie za swoje projekty, m.in za wizję rewitalizacji terenów dawnej SHL.
Jeżeli chcieli byście moi drodzy, aby do naszego parlamentu zawitały młode osoby, zagłosujcie na właśnie Patrycję Iwańską Bęben, albowiem właśnie takich ludzi nam potrzeba w Polityce.
Ludzi młodych, ambitnych, ideowych, inteligentnych lecz jednocześnie mających za sobą pewne doświadczenie i sukcesy, niezbędne do skutecznego życia politycznego.
Wiem, co mówię, wierzcie mi i nigdy nie polecił bym kogoś z kim tylko się "lubię" itp. Za swe polecenia biorę pełną odpowiedzialność i autentycznie uważam, że Patrycja Iwańska Bęben jest świetną kandydatką na Posłankę RP, znam Patrycję bardzo dobrze, dlatego ręczę za ową kandydatkę i gwarantuje, że będzie godnie reprezentowała nasz kraj, ludzi młodych jak i cały region świętokrzyski.

Każdy kto mnie szanuje, docenia i moją społeczną aktywność, poglądy i cele, kto oddał by głos na mnie w jakichkolwiek wyborach, głos właściwie gdziekolwiek - przekazuje wszystkie głosy Patrycji Iwańskiej Bęben i generalnie proszę wszystkich znajomych o oddanie głosu na Patrycję.
Jeżeli kiedykolwiek chcieli byście zagłosować na mnie, to póki co proszę zagłosować na "moich" kandydatów.
Patrycja Iwańska Bęben - miejsce 26, lat 26. lista PiS. Więcej informacji niebawem!Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza