wtorek, 28 maja 2019

Debata Fundacji Stefana Artwińskiego pt: "Jaka przyszłość młodzieży w regionie"

10 Kwietnia, czyli już półtora miesiąca temu, wziąłem udział w debacie dotyczącej przyszłości młodzieży w regionie świętokrzyskim. Relacja z wydarzenia z mojego fan page.

W dniu dzisiejszym tj:10.04. 2019 roku wziąłem udział jako przedstawiciel Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w debacie organizowanej przez Fundację im. Stefana Artwińskiego.
Debata dotyczyła przyszłości ludzi młodych w Kielcach jak i całym regionie świętokrzyskim. Przedsięwzięcie było transmitowane na żywo, a patronatem medialnym objęło je Radio Kielce, Radio eM Kielce. Tygodnik eM Kielce oraz studenckie Radio Fraszka.
Było to dla mnie już kolejne wydarzenie tego typu w którym brałem udział jako prelegent, zatem doświadczenie z lat poprzednich dużo mi dało, albowiem powiem szczerze, że jestem z siebie nieco bardziej zadowolony niż w poprzednich debatach. Jak jednak wypadłem nie mi oceniać, oceńcie to Wy :)

Na końcu chciałem podziękować organizatorom za zaproszenie, przedstawicielom partii politycznych biorących udział w wydarzeniu, oraz przybyłej młodzieżowej frakcji ugrupowania z którego się wywodzę i działam. Dziękuję za wsparcie kochani :)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza