sobota, 6 kwietnia 2019

ACTA 2.0 weszła w życie!Dyrektywa ACTA 2 jest realną, właśnie przyklepaną wizją która lada dzień zaczynie się realizować na naszych oczach. Przykładowo serwis YouTube, jak powiedziała jego rzeczniczka, ma się wycofać z Europy, albowiem jego działanie po wprowadzaniu ów dyrektywy, staje się praktycznie niemożliwe. Na facebooku tzw: Boty czyli nic innego jak rodzaj sztucznej inteligencji będą filtrować nasze linki zamieszczane na swoich tablicach, albowiem nie jest możliwe by wykonywał tę czynność człowiek, fizycznie.
Po za tym, za każde linkowanie trzeba będzie płacić. Wszystko to po to, aby wolny Internet nie był już takim zagrożeniem dla grup nacisku jak obecnie, gdzie ludzie buntują się przeciw władzy, obalają reżimy, wbrew pozorom ciężej manipulować ludźmi którzy mają dostęp do informacji z różnych, niezależnych stron medalu, mogą wyrażać głośno swe myśli i nakręcać się wzajemnie, głosić swe poglądy. Teraz Internet w praktyce został oddany w ręce potężnych gigantów, największych koncernów medialnych i korporacji, bo to właśnie one najwięcej zyskały z owej dyrektywy, a politycy głównego nurtu unijnego są na ich usługach i realizują ich właśnie polecenia. 
Światem współczesnym rządzą pieniądze - finansiści, bankierzy i wielcy kapitaliści i nie odkryłem tym Ameryki.
Najbardziej jednak, zbulwersował mnie widok rozradowanych Europosłów Platformy Obywatelskiej, którzy opowiedzieli się ZA dokumentem oraz składali sobie wzajemnie gratulacje po przegłosowaniu ów dokumentu...
"Po wielu latach wreszcie się nam udało"... jak powiedziała jedna z tzw: Europosłanek Platformy.
Moim zdaniem, powinni Ci faryzeusze za to odpowiedzieć w nadchodzących wyborach, zabrali Europejczykom ostatni bastion wolności słowa i są zwykłymi klakierami potężnego masońskiego lobby, głównego nurtu unijnego, sprzedali nas wszystkich za wpływy, pieniądze i pseudo władzę.        To zwykli oszuści, wysłannicy złego na ziemi, ale i oni nie znają dnia ani godziny i odpowiedzą za to, przed Bogiem oraz prawdą i historią. Cóż, czasy ostateczne nadeszły, a ACTA 2 to kolejny ich znak.

Pan Gie


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza