wtorek, 11 lipca 2017

Przeciwko kurewstwu i upadkowi zasad.

Przeciwko upadkowi zasad, parę rzeczy wyrzucę z siebie. Przeczytajcie.

Bez wstępu wyznam, że według mnie właśnie doczekaliśmy się czasów, które są swoistą degradacją nas samych, tzn: początkiem końca naszej cywilizacji. To epoka, w której ludzie żyją jedynie po to, aby korzystać ze swoich hedonistycznych żądz, bez żadnej wartości, działając głównie instynktem jak prymitywne zwierze, nie zaś rozumem i sercem jak na ludzi przystało.

Powszechnie przyjęło się, że w średniowieczne to epoka mroku itp, ale właśnie wtedy kodeks honorowy to była podstawa, a za nieprzestrzeganie go groziła kara śmierci, odwoływanie się do zasad rycerskości, do kodeksu honorowego, czy wartości religijnych, narodowych to była była podstawa, a zarazem powód do domu i chluby!

A jak sytuacja wygląda obecnie? Obserwując na codzień co nas otacza widzę że, ogromna część młodych Polaków to zwykłe łajzy, mameje, degeneraci i pozerzy dla których jedynym zajęciem to praca (pieniądze na przyjemności trzeba mieć) i wieczne robienie sobie dobrze (dokładnie tak jak opisuje to Szandor Lavey w swojej biblii...) np. pijąc cyklicznie alkohol w wolnym czasie po którym nagle wszystkich "sweet kochają" i się zwierzają, zbierając lajeczki na facebooku budując na tym zwiedzeniu poczucie własnej wartości, paląc blanty śmiejąc się z byle czego, czy pozując koszuleczką, zgrabną dupeczką, szalonym qrezji snapikiem, masturbując się samym sobą ( nie mając do tego podstaw) bądź oglądając i wysyłając durne memy, bo przeczytać 5 zdań ze zrozumieniem to już dla nich za dużo. Patrząc na Was żyć się nie chce!

Nie tak dawno, spotkałem znajomym na mieście, który miał przygodę w zakładzie karnym, cóż powinęła mu się noga w życiu - nic co ludzkie nie jest mi obce. Rozmawiając ze mną zaraz po odbyciu kary, opowiedział mi, jak bardzo widoczny jest powszechny upadek zasad, a wypowiedziane słowo przez współczesnych ludzi nie ma już żadnej wartości. Miło mi się rozmawiało, albowiem widzę i czuję że dla niego słowo to słowo - jak się coś mówi to bierze się za to odpowiedzialność, a gdy pomimo starania się nie uda dotrzymać słowa - wtedy przeprosić to obowiązek!
(tak - on to mówił, ten którego społeczeństwo stygmatyzuje i robi wielkiego bandytę, a prawdziwi złodzieje jak zbrodniarze komunistyczni nigdy nie zostali osądzeni!)

Ale kto dziś przeprosi z serca (każdy popełnia błędy) kto jeszcze potrafi? Współcześnie ludzie o dobrym sercu, są uważani za słabych, bo dziś trzeba być pewnym siebie, płytkim jak deska klozetowa prymitywnym chamem, który tak naprawdę charakteru za grosz jest pozbawiony.
Tyle się mówi o nadejściu króla kłamstwa i zwiedzenia - antychrysta, teoriach spiskowych które powszechnie się wyśmiewa, a ludzi które w nie wierzą robi się łatę zacofanych oszołomów - aczkolwiek teorie te mówią m.in o tym, że ponoć smartfonizacja, cyfryzacja, cyborgizacja ludzkości to proces celowy aby ogłupić i zniewolić rodzaj ludzki, zniszczyć relacje społeczne, pozytywne uczucia miedzy ludzkie które są ogromną siłą. No i tak patrząc na tych pustaków zalewających nasze ulice, cymbałów, onanistów internetowych siedzących przy swoich smartfonach, przeglądając jedynie durne memy, snapiki i inne chłamy, hejtując to, co poda im się na tacy nie wiedząc o co chodzi w tym całym systemie propagandy, pozujących telefonami jacy to są zajebiści, myśląc, że są lepsi bo mają więcej kasy, to chyba kuźwa gołym okiem widać, że to działa. Ogarnijcie się!

Tak sobie myślę - Człowiek to niby najinteligentniejsza istota ziemska, ale też patrząc na niektórych ludzi, to chyba kuźwa nie...

Współcześnie tak dużo się mówi o idei tolerancji, jednocześnie głosząc zero tolerancji dla tych co zło nazywają złem, albo dla ludzi którzy mają inne poglądy od ślepej akceptacji wszystkiego co istnieje. A ja np. uważam, że dla osoby która oszukuje ludzi, kłamie, czy nie bierze odpowiedzialności za swoje słowa należy się kara, albowiem w przeciwnym wypadku będzie dalej krzywdzić ludzi, do tego śmiejąc się nim prosto w twarz, czując się bezkarnymi. Doprowadza to, do zagłady także tych co tak czynią, albowiem nigdy nie dostaną impulsu do zmiany swego postępowania i często z czasem lądują na dnie.

Ludzie, tacy silni niby psychicznie, za plecami obgadywać umiecie - w oczy zaś, za przyjaciół pozujecie, nie mając odwagi powiedzieć o kimś to, co za plecami pieprzycie. To jest ten wasz mocny charakter - że za pieniądze się sprzedajecie, zdradzacie? Zwykła dwulicowość, fałszywość i upadek zasad widzę i mnie mierzi i odrzuca, ale najgorsze jest to, że ludzi inteligentnych, którzy mają jakieś wartości, o dobrym sercu nie wspominając jest już coraz mniej, bo prymitywne, materialne, hedonistyczne społeczeństwo tępi i wyczyszcza ich z powierzchni ziemi.
Dlatego właśnie tak imponują mi np. sportowcy, bo ile oni muszą włożyć wyrzeczeń w swoje występy, często ryzykując zdrowiem, do tego nie rzadko - bądźmy szczerzy zarabiając grosze. Dlatego póki żyję, będę ich wspierał i pomagał jak tylko mogę, bo obserwując ich zmagania, charakter nabieram nieco optymizmu do życia i ludzi, mimo iż na codzień mam naprawdę wielu przyjaciół którzy również podzielają moją opinię.

Dla mnie liczy się tylko wnętrze człowieka, i według mnie to tylko to jest wykładnik prawdziwej wartości ludzkiej. Nic na ten świat nie przynieśliśmy i odchodząc stąd, niczego też wynieść nie możemy. Niczego, oprócz tego co mamy w sercach - tzn: nieśmiertelną duszę i tak naprawdę tylko to jest prawdziwe i bezcenne. Pamiętajcie - nie znacie dnia ani godziny, a w obliczu śmierci każdy jest równy, co nie ukrywam, że jest dla mnie pocieszające, bo przed Bogiem nie będzie tłumaczenia!
Jedyna nadzieja w tym co zostało jeszcze prawdziwe - czyli Bogu - to do niego odwołujemy się w chwilach zwątpienia, w czasie problemów egzystencjalnych oraz w jednostkach którzy pomimo iż życie daje im po dupie ze względu na ten chory system, dalej są prawymi z ludzi z zasadami, osobnikami którzy wiedzą co jest dobre a co złe, a wypowiedziane słowo ma dla nich jakąś wartość. To w Was widzę nadzieję oraz zawsze w Bogu, Panie i zbawicielu Jezusie Chrystusie, albowiem jest to, co najprawdziwsze w życiu człowieka. Ludzie prawdziwi - zasad i wartości trzymajcie się i nigdy się nie poddawajcie choć wiem, że nie jest Wam łatwo - jeszcze Polska nie zginęła kiedy Wy żyjecie!

Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów.  
____________________________
myslimlodegopolaka.pl (y)
Myśli Młodego Polaka - Pan Gie blog (y)
myslimlodegopolaka-pangie.blogspot.com.pl (y)


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza