sobota, 28 stycznia 2017

Plany dotyczące strony.

Szanowni Czytelnicy - parę słów odnośnie planów dotyczących strony od jej autora ;)
Jak widzicie strona myslimlodegopolaka.pl cały czas się rozwija. Napewno dało by radę wycisnąć jeszcze więcej, ale sądzę, że zbytnio narzekać też nie możemy. Wiadomą kwestią jest, że blog ten nie jest jedynym moim zajęciem i publicystką zajmuję się nim jedynie w czasie wolnym, w związku z tym sądzę, że całkiem fajnie to wygląda ;).

Wydaje mi się, że portal ten jest wyjątkowy o tyle, że nie zamyka się w jednej dziedzinie, a znajdziecie w nim moje autorskie felietony dające wiele do myślenia na różne tematy, tak aby każdy znalazł coś dla Siebie, oraz kilka wywiadów. Chyba, jest w czym wybierać, albowiem jest aż 12 działów tematycznych - od polityki po psychologię, sprawy społeczne, historię, religię, czy nawet regionalna, a także artykuły którymi dzielę się z Wami moim życiem prywatnym, osobistymi przemyśleniami, czy kategoria inne- czyli teksty które nie pasują do żadnych kategorii. Istnieje również galeria, abyście mogli poznać mnie bliżej, w różnych sytuacjach życiowych ;) Ostatnio ruszył też dział recenzja, wkrótce ruszy - inspiracje, czyli ludzie z których warto brać przykład, no oraz moje autorskie opowiadania z życia wzięte, tak do poduszki przed snem ;). Myślę więc, że zapowiada się różnorodnie i ciekawie.

Przekroczyliśmy już tysiąc czytelników, a to obliguje mnie do podjęcia coraz to ambitniejszych działań.

Tak więc... wkrótce ruszy autorski VLOG autora. Będzie się on ukazywał się cyklicznie, ale też nie za często - będą w nim poruszane tematy związane z moją publicystką - moje odniesienia do komentarzy pod felietonami, oraz odpowiedzi na niektóre listy które od Was otrzymuje. Będzie także video wywiad na temat tejże strony, materiałów które są na niej zamieszczane.

Ukaże się ponadto forma papierowa tej strony. Tak - planuje wydawać zina "Myśli Młodego Polaka". Pierwszy numer jest w trakcie tworzenia. Dla każdego czytelnika będzie będzie możliwość bezpłatnego nabycia gazetki. Co trzeba zrobić - napisać mi jedynie na priva adres i wysyłka pocztą polską stanie się faktem. Co powiecie o projekcie okładki? Podoba Wam się?


Kolejnym krokiem jaki podejmę będzie produkcja okazjonalnych gadżetów, które dostaniecie ode mnie w liście wraz z zinem. Planowane są długopisy z nazwą i logiem strony, oraz w dalszej przyszłości smyczki, a od dziś dostępne są już takie oto kubki z logiem strony ;)Wszystko w swoim czasie, ale jestem zdania, że tylko konkretne, odważne działania dadzą mi dalszy rozwój zarówno strony którą stworzyłem jak i mój osobisty rozwój jako publicysty. Choć oczywiście strona - myslimłodegopolaka.pl stworzona jest dla Was, a nie tylko dla mnie samego, pragnę aby każdemu z Was moi drodzy czytelnicy pożytecznie służyła.

Pozdrawiam - Pan Gie.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza