czwartek, 19 stycznia 2017

Koniec świata, Apokalipsa, New Word Order - zaplanowany nowy porządek świata?

Na początku zacznijmy, od samego pojęcia "Teoria Spiskowa", moi drodzy Czytelnicy.

Teoria spiskowa to pojęcie socjotechniczne, które powstało do ośmieszania tych, którzy ową "prawdę" próbowali wydostać na światło dzienne. Wydaje mi się, iż ze swojej roli pojęcie to wywiązuje się w miarę skutecznie. Jak wszyscy pewnie wiemy, współczesny świat zalany jest teoriami spiskowymi z których jakaś spora cześć jest napewno totalnie oderwana od rzeczywistości, albowiem ludzie lubią sensację, oraz poczucie grozy. Powoduje to jednak, iż mamy tendencję do generalizowania, więc wszystko co widnieje pod pojęciem "spiskowa teoria" z góry narażone jest na wyśmianie, a ludziom którzy w nią publicznie wierzą dobiera się łatę oszołomów, nawiedzonych itp. Jednocześnie, duża część ludzi lubi jednak słuchać i czytać o różnorakich teoriach spiskowych, gdyż dla większości budzą one ciekawość, wywołują skrajne emocje, nie tak mała grupa ludzi się nimi wprost fascynuje. Nie mniej jednak wydaje mi się, że nie wiele ludzi odbiera je na poważnie tak na codzień, to chyba bardziej gra na emocjach, choć w wielu teoriach spiskowych istnieje ziarnko prawdy, a niektóre okazują się całkowicie prawdziwe, więc wtedy to pojęcie "teoria spiskowa" zostaje zmienione na "fakt opinii publicznej".  Nagle wielki "zonk", zaskoczenie, a ludzie forsujący daną teorię mogą z dumą powiedzieć - " a nie mówiłem ?! ". Przemieniają się ze spiskowców, na tych mądrych, oświeconych.  

Wiecie, że w latach 60 XX wieku samo istnienie mafii było uważane za niedorzeczne, było teorią spiskową, a z ludzi którzy publicznie mówili o jej istnieniu się naśmiewano? Dziś jednak wiemy, że mafie to bardzo potężne organizacje, których najdłuższe ręce sięgają wprost do rządu, mając realny wpływ na politykę. Tajemnicą poliszynela jest to, że praktycznie zawsze matulą wszystkich prawdziwych mafii są służby specjalne danego kraju. W Polsce jest to WSI, w USA - CIA, a np. w Rosji KGB. Wiele osób twierdzi, że najgroźniejsza mafia to ta legalna - polityka. Cóż, każdy ma swoje zdanie na ten temat, wszakże jest to także - "teoria spiskowa"...
Ja natomiast, zajmę się dziś chyba największą teorią spiskową dziejów, znaną pod nazwą "New Word Order" czyli nowy porządek świata, który potężne, tajne organizacje rzekomo stopniowo wprowadzają w życie. 

Pragnę podkreślić jednak, że to iż piszę o danej teorii spiskowej, to nie znaczy, że w nią wierzę, omawiam, analizuję jedynie ją pod względem logicznym, przyczynowo-skutkowym. To, że jakaś teoria jest logiczna jednakże to wcale nie znaczy, że musi być ona prawdziwa, albowiem zasady logiki mogą jedynie coś wykluczyć. Ja swojego zdania tutaj nie przedstawiam, więc czy ta omawiana spiskowa teoria dziejów jest prawdziwa, czy też nie  - każdy ma swój rozum, więc osąd zostawiam dla Was drodzy Czytelnicy. Dobra, jedziemy.________________________________________________________________________________

Co to jest New Word Order?

NWO - New Word Order jest to totalitarny system ekonomiczno - gospodarczy którego celem jest zniewolenie człowieka i jego całkowite podporządkowanie czyli powszechnie nazywany - Nowy Porządek Świata. Pojęcie to od wielu lat wpisało się w spiskowe teorie dziejów, teorie które brzmią spiskowo fakt, ale za to prezentują się... no dość logicznie, układają się w wielką przyczynowo - skutkową układankę dziejów, niezależnie od tego czy jest to faktycznie spiskowa teoria, czy prawdziwa wizja przyszłości.
Termin New Word Order zna większość topowych polityków świata, mówili o tym głośno i wprost J.Bush, B.Obama, F.Castro, czy nawet ostatni przywódca ZSRR M.Gorbaczow, a w Polsce publicznie i głośno mówił o tym np. J.Palikot. Tak więc jak widzicie drodzy czytelnicy nie jest to skrót tylko dla miłośników teorii spiskowych, albowiem jest dobrze znany na świecie, idea ta jest szeroko wiadoma w kręgach politycznych. Pójdę dalej pisząc, że rzekomo John Kennedy były prezydent Stanów Zjednoczonych, został zamordowany, ponieważ chciał walczyć z grupami nacisku które owy tajemniczy porządek usiłują wdrożyć i wkrótce przed śmiercią publicznie powiedział:

 ”Istnieje w tym kraju spisek mający na celu zniewolenie wszystkich mężczyzn, kobiet i dzieci. Zanim ustąpię z tego zaszczytnego stanowiska zamierzam go ujawnić”.

7 dni później John Kennedy został zamordowany w tajemniczych okolicznościach...

Sięgając do korzeni tego spisku, ujrzał on światło dzienne na świecie w 1874.r listem (wpadł w niepowołane ręce i został opublikowany) bardzo wpływowego masona oraz satanisty, można rzec, że szefa ówczesnej amerykańskiej masonerii - Alberta Pike z najwyższego, 33 stopnia wtajemniczenia do innego wpływowego masona Mazziniego. W liście tym (znajdował się on przez pewien czas w angielskim muzeum w Londynie) Pike przedstawił plany dotyczące nowego porządku świata, w tym wywołanie 3 wojen światowych. Z omawianej korespondencji wynikało, że...

- 1 wojna światowa ma zostać wywołana w celu obalenia caratu w Rosji, protektorów prawosławia i stworzenie ateistycznego państwa komunistycznego.
(Zatrzymując się przy komunizmie to od siebie napiszę iż system ten, Karol Marks stworzył podobno na potrzeby NWO właśnie, miłośnicy teorii spiskowych mają ku temu ponoć niezbite dowody, o których jednak pisał nie będę)

- 2 wojna światowa, ma powstać w celu umocnienia komunizmu, osłabienia ruchów faszystowskich, i wedle planów główna walka ma dotyczyć ruchów faszystowskich z ruchami syjonistycznymi, co w konsekwencji doprowadzi do powstania suwerennego państwa Izrael na terenach Palestyny.
(Proroctwo o ponownym powstaniu państwa żydowskiego jest także w Biblii - w księdze Apokalipsy i wedle niej ma to oznaczać nadejście czasów ostatecznych, czyli względnie krótkiego czasu przed nadejściem antychrysta, bądź czas w którym on już panuje na ziemi)

- 3 wojna światowa planowana jest jako wojna religijna, między islamem, chrześcijaństwem i judaizmem. Ma ona bardzo znacznie osłabić siłę duchową narodów, całe chrześcijaństwo, osłabić również ducha narodowego państw europejskich wyniszczeniem poprzez wojnę etniczno - kulturową. Ma to na celu wywyższenie nowej religii oświeceniowej czyli lucyferjanizmu choć w zakumuflowanej formie, odrzucenie demokracji, oraz powołanie światowego rządu na czele z jednym, wielkim przywódcą światowym w nowym porządku świata, dzięki któremu na jakiś czas na świecie zapanuje pokój.

Tajemnice owych spisków, wyjawił w swojej książce "Sekrety masonerii ujawnione" przedstawiając całość listu już w 1925 roku kardynał Chile - Carlo Rodriugez, oraz w książce W. Guy Carr'a "szatan, książę tego świata" wydaną w 1959 roku, gdzie również opublikowano cały list. Nowy porządek świata został także podobno opisany w książce Doc Marquisa - „sekrety iluminatów",

Drodzy Czytelnicy - ja tego nie wymyśliłem, a to co piszę o listach to potwierdzone fakty historyczne.
Wszyscy możemy zobaczyć ile z planów NWO sprawdziło się po dzień dzisiejszy oraz widzimy sytuację społeczno - polityczną w Europie. Kto ma rozum, niech wnioski wyciągnie sam. Niezależnie jednak czy wierzycie w tę spiskową teorię dziejów, czy też nie, to wszystko leży w naszych rękach i zalecał bym, podejście do tego tematu z odpowiednim dystansem ;).


  Kto ma odpowiadać za tworzenie, wdrażanie  NEW WORD ORDER?

  New Order Word ma tworzyć najbardziej tajna organizacja światowa czyli iluminaci w których szeregach są najbogatsi i tym samym najbardziej wpływowi ludzie na świecie - zatem światowa finansjera (wymienia się przedewszystkim słynną rodzinę Rotschildów i Rockfellerów, obecnie także mówi się o tzw: grupie Bilderberga) cześć polityków, oraz światowa masoneria. Wszystkie te organizacje, poza swoją tajemniczą legendą mają mieć ze sobą sporo wspólnego i mocą porozumień ściśle wzajemnie współpracować, w tym przedewszystkim mają ponoć oddawać... cześć lucyferowi i to wprost od niego czerpać inteligencję, aby przejmować władzę nad światem, wysnuwać intrygi i działania, przygotować ludzkość na nadejście antychrysta - fałszywego uosobienia bóstwa, diabelskiego potomka na ziemi.

  Do dziś udokumentowaną, jawną działalność mają tylko loże masońskie, czyli dobrze znane zgromadzenie wolnomularskie, szeroko działające także w Polsce. Szeroko, choć od czasów PRL już bez rozgłosu politycznego, co różni Polską masonerię od działalności w latach poprzednich gdzie np. masoni trąbili o wkładzie w rozwój państwa polskiego, np: masońskim projektem godła narodowego, który obowiązuje po dzień dzisiejszy, czy ich dużym wpływem na kształt narodowej konstytucji 3 maja.

  Iluminaci (iluminati), w zasadzie zakon iluminatów, albo inaczej zwiąc - lucyferianie, oficjalnie zostali oficjalnie "zalegalizowani" 1 maja 1776 roku. Założeni zostali w niemieckim Ingolstadt przez Adama Weishaupta, choć najbardziej głębokie korzenie tej organizacji sięgają podobno czasów zakonu templariuszy. 1784 organizację zdelegalizowano, gdy bawarska policja przy zwłokach kuriera Weishaupta o imieniu Lanze, podróżującego z Frankfurtu do Paryża znalazła list z rozkazem i ścisłym planem na wywołanie rewolucji francuskiej. Los chciał, aby kurier został trafiony przez piorun w drodze, stąd wpadł on w ręce bawarskiej policji, która po przestudiowaniu go, zdecydowała o urządzeniu przeszukiwań w domach czołowych iluminatów, wraz z Weishauptem. Wszystko co wykryto, ewidentnie wskazywało na ogromne zagrożenie państwa ze strony iluminatów, znaleziono wtedy plany dotyczące prowadzenia wojen i opanowania świata. Spiskowcy zostali wykryci, a członkostwo we wszystkich tajnych stowarzyszeniach w kraju narażone zostało karą śmierci. Weishaupt w takiej sytuacji musiał uciekać z Bawarii, jednakże jego związki z najbardziej wpływowymi ludźmi Europy dalej trwały, w tym z największym ze wszystkich bogaczy świata - międzynarodową "bankierską" rodziną Rotschildów (to tę rodzinę najczęściej wymienia się jako "władców świata"). Mocą rozkazu wydrukowano w Monachium w latach 1786, 1787, 1794 znalezione pisma i dokumenty odnoszące się do Iluminatów, dzięki czemu pierwszy raz ujawniły się publicznie prawdziwe cele i metody działania Iluminatti. Organizacja ta natomiast dla uniknięcia prześladowań oficjalnie zrezygnowana z nazwy "Iluminaci" przedstawiając się jako "zreformowana masoneria", nadal prowadząc działalność, a sam Weishaupt wydał nawet książkę o swojej tajnej organizacji w celu propagandowym - złagodzenia obrazu i wizerunku Illuminati. Na nie wiele jednak to się zdało, iluminaci działają więc od tego czasu w konspiracji, zostawiając jednak swoje symbole w przeróżnych miejscach. Najsłynniejszy jest oczywiście banknot dolarowy, na którym ma roić się od symboli iluminackich (i jak wytłumaczyć mikroskopijną sowę na amerykańskim banknocie dolarowym?) ale także np. na niemieckim dowodzie osobistym, czy przeróżnej maści kreskówkach i filmach, oraz najpotężniejszych agencjach światowych.  Na czym ma polegać NEW WORD ORDER.

  New Order Word ma być nowym porządkiem świata, globalnym totalitaryzmem pod pozorem dobrego, bezstresowego i wygodnego życia w którym przedewszystkim znikną państwa narodowe, a zastąpić je ma jedno globalne państwo, oraz globalny naród wraz ze światowym rządem, zcentralizowaną ekonomią oraz jedną, światową religią. Populacja ludzi na świecie ma się zmniejszyć się początkowo do miliona, a w efekcie docelowym - do pół miliona. Większość jednostek ma żyć w wielkich miastach - molochach, tereny wiejskie ograniczą się zaś na wielkie, produkcyjne gospodarstwa rodzinne, takie po mniej więcej 200 hektarów. Ma to na celu ochronę środowiska naturalnego, na co w NEW WORD ORDER ma być mocny nacisk. Według tego porządku świata powszechna ma być pełna inwigilacja, infiltracja i całkowita kontrola ludzi poprzez zastosowanie najnowszych technologii, transhumanizmu (najczęściej wymienia się chipy pod skórą), całkowicie bezgotówkowy obrót pieniądza, oraz naturalna selekcja ludzi albowiem prawo do życia mają mieć tylko te jednostki które wnoszą coś do społeczeństwa. Ci "słabsi" natomiast nie mają prawa do życia w imię postępowego, czyli coraz to lepszego, "wyższego poziomowo" społeczeństwa. Człowiek ma być całkowicie posłuszny i poddańczy, skupiony tylko na swoim egoizmie, konsumpcji i pracy, aby był nietrudny w manipulacji, podporządkowany określonemu modelowi postępowania, system oświaty ma w tym zagrać także ogromną rolę, oraz propaganda medialno - filmowa.
  Światowy rząd ma składać się z globalnej oligarchii, głównie światowej finansjery o której niektórzy mówią, że już teraz to ona za kulisowo próbuje, bądź wprost rządzi światem, albowiem rządy większości krajów na świecie są od nich zależne finansowo. Na czele zaś rządu, ma być światowy przywódca, a w zasadzie to dyktator, czy wręcz mesjasz światowy, który ma ponoć być uznany również przez naród żydowski.

  Ja natomiast, postaram się Wam przeanalizować czy plany, idea NWO jest w ogóle możliwa biorąc pod uwagę logikę, oraz czy ma podstawy w realnej rzeczywistości, bo jak się powszechnie przyjęło, dla miłośników teorii spiskowych wszystko ma podstawy, nawet tam gdzie ich nie ma... No cóż, zobaczymy jak się sprawa przedstawia.


  Zacznę od tego, co jest najbardziej zdumiewające - niepodważalny fakt, że większość powszechnych, poważnych przepowiedni przyszłości np. biblijna apokalipsa Św. Jana, przepowiednie nostradamusa, Św. Malachiasza, zapowiadające przyjście antychrysta - diabelskiego potomka na ziemi, wszystkie one mówią o tym, że nastąpi to w obliczu całkowitej globalizacji świata, gdy znikną albo będą coraz bardziej znikać podziały narodowe w imię globalnej pseudo solidarności i zjednoczenia, jak i zarówno to, że przed owym czasem świat będzie podziwiał i oddawał cześć światowemu wodzowi, który zapewni pokój światu po 3 wojnie światowej, oraz zjedna sobie narody jako wielki przywódca polityczny i religijny. Ma być on ogromnie popularny, uwielbiany wręcz przez ludzi, wspaniały dyktator światowy którego ponoć Żydzi pierwsi mają uznać za mesjasza, a okaże się on.... synem szatana, jego pomiotem czyli wcieleniem antychrysta na ziemi, wielkim niesamowicie inteligentnym zwodzicielem ludzkości...

  Aby przeanalizować teorię NWO jak się ma ona do realnej rzeczywistości, spójrzmy na nasze lokalne, europejskie podwórko. Co czynią i jaką ideę forsują takie organizacje jak Unia Europejska, czy ONZ? Otóż, te organizacje międzynarodowe wedle spiskowych teorii mają rzekomo zakulisowo służyć iluminatom w celu zcentralizowania władzy w Europie, oraz wykonywać plan światowej masonerii na nowy model człowieka, jego schemat postępowania i poglądów. Analizując to wszystko co się obecnie dzieje, to szczerze mówiąc układa mi się to w czarnych barwach, albowiem najzwyczajniej mówiąc - trzyma się kupy. Ale po kolei.

  Spoglądając na politykę Unii Europejskiej, ONZ, czy nawet NATO zadajmy sobie wszyscy pytanie - jaka ta polityka jest? Do czego się tak usilnie dąży i jaki jest główny, przewodzący nurt tych organizacji? Oczywistą oczywistością jest, że zarówno Unia Europejska i ONZ prowadzą politykę na rzecz jednej, wspólnej zjednoczonej Europy, wzorem mniej więcej Stanów Zjednoczonych.
  Tak - ewidentnie, to jasno obrany cel i plan na przyszłość Europy. Padały już niejednokrotnie pomysły na wspólne europejskie wojsko, trwa (także w Polsce np: kilkakrotnie w sejmie) otwarta debata na rzecz jednego kraju federacyjnego "Europa" ze wspólną, jedna europejską kulturą, a także w odpowiednim czasie ogromna propaganda, całkowity lobbing medialny i nie tylko medialny, na rzecz jednego państwa Europejskiego, podzielonego na regiony, federacje bądź stany.
  W chwili obecnej w większości krajów Unii Europejskiej jest wspólna waluta, wspólny handel i otwarte granice państw członkowskich. Państwa Unijne, muszą uznać wyższość nadawanego z Brukseli prawa unijnego nad swoim własnym narodowym, czyli w gruncie rzeczy sprzedaje się suwerenność na rzecz ekonomii, dopłat unijnych, oraz możliwością swobodnego poruszania się i migracji. Wolność poglądów zaś, w Unii istnieje jednak tylko wtedy, gdy dany rząd jest posłuszny polityce Unii Europejskiej niczym wierny pies, płynie z głównym, forsowanym nurtem i w zasadzie powtarza dokładnie to, co Unia lobbuje. Jak się dzieje jednak inaczej i dany narodowy rząd ma inną wizję polityki niż zrównywanie wszystkich narodów, społeczeństw i państw, wizji która jest nie po myśli głównemu, wiodącemu prym (lewicowo-liberalnemu) nurtowi unijnemu, to nakładane są sankcje na dany kraj, liczne groźby czy kary finansowe (np. propozycja karania za nieprzyjmowanie imigrantów, wbrew woli narodów!). Nawet równorzędna debata na forum unijnym jest ciężka do zrealizowania, albowiem większość frakcji w Unii to liberalna lewica, lobbująca za bezwarunkowym posłuszeństwem państw członkowskich w stosunki do Brukseli, oraz za wszelką cenę realizującym obrany plan. Tak donośnie głosi się ideę tolerancji, a jednocześnie poprawność polityczna Unii Europejskiej nie toleruje i usiłuje zamknąć usta wszystkim, którzy mają inną wizję przyszłości Europy, niż jedno europejskie państwo. W związku z tym odpowiedzcie sobie na pytanie Czytelnicy: Jak się przedstawia sytuacja naszej Polski w obliczu niewygodnych rządów PiS dla unijnego nurtu? Jak Unia Europejska reagowała na politykę V. Orbana na Węgrzech?

  I na końcu - co z sytuacją Grecji? Bo prawda jest taka, że Unia może w każdej chwili zająć greckie konta gdy ta nie będzie chciała się podporządkować, no albo anarchia czyli rozpad kraju, a gdy powstała by Unijna armia o czym od lat się mówi, przygotowuje do wprowadzenia, to myślę, że jej wojska okupowały by wręcz Grecję w obliczu gdy Grecki premier nie chciałby się ugiąć i twardo negocjował warunki dla swojego kraju. Grecja w obliczu swojej sytuacji praktycznie musi się podporządkować Unii Europejskiej i to dowodzi iż nie jest tak naprawdę suwerennym państwem, to główny nurt Unii Europejskiej jest realną polityką Grecji, przejmując nad nią całkowitą kontrolę. Warto przypomnieć iż Unia Europejska powstała, z "Europejskiej wspólnoty węgla i stali" - która przynajmniej oficjalnie nie miała idei zcentralizowania Europy, a solidarną wzajemną pomoc krajów Europejskich, związek współpracy suwerennych państw. Unia Europejska zaś prowadzi zupełnie inną, o wiele bardziej daleko idącą politykę, na rzecz "zjednoczonej Europy"

  Czyż to wszystko o czym Wam piszę to nie jest zalążek tego, do czego ma doprowadzić nowy porządek świata moi drodzy Czytelnicy, nie odnosicie wrażenia iż jesteśmy do tego cały czas przygotowywani, poprzez systematyczne wynarodowianie państw Unii Europejskiej i dyktat wyższości prawa Unijnego nad własnym prawem narodowym? Instytucja ta, działa niczym narzędzie które ma przynieść łatwe przejęcie władzy wąskiej oligarchii - u samej góry piramidy władzy, potężnym grupom nacisku nad prawie wszystkimi krajami Europy i to akurat nie jest żadna teoria spiskowa, a iście niezaprzeczalny fakt. W całej Unii Europejskiej od dawna toczy się debata na temat jednego kraju federacyjnego - super państwa zjednoczona Europa, bądź jak proponował premier Anglii i znany mason W. Churchil - "Stanów Zjednoczonych Europy". Wydaje się to być banalnie proste niczym konstrukcja cepa, że nawet już w chwili obecnej wystarczy przejąć panowanie nad Unią (ale czy konieczne jest przejmowanie? - nie sądził bym) i potężne grupy nacisku mają w swoich rękach całą Europę na pstryknięcie palcem. No niestety, ale brzmi to bardzo logicznie.


  Inwigilacja jednostek

  Kolejnym kwestią która ma charakteryzować New Word Order, jest totalna inwigilacja, infiltracja, absolutna kontrola jednostek, w tym bezgotówkowy handel, a każda forma niezależności ma być niedostępna. Przeanalizujmy więc, jak realia wyglądają obecnie. Chyba każdy z Was widzi jak i co robi era internetu, facebooka, i innych portali społecznościowych, prawda? Między innymi zbiera informacje o nas wszystkich, które zresztą sami dobrowolnie podajemy, a wiele ludzi gdy nie ma konta na facebooku, czuję się niemal odizolowani od świata. Google zapisuje nasze numery IP i kontroluje na jakie strony wchodzimy co o nas bardzo dużo mówi, a bardziej przyziemny przykład jest taki, że większość jak nie wszystkie prokuratury mogą w każdej chwili sprawdzić bilingi telefoniczne, oraz pobierać dane z facebooka, by udowodnić daną winę czy wejść na odpowiednią poszlakę. Za pomocą telefonicznej karty SIM można pobrać dokładną lokalizację gdzie się znajdujemy, a większość rozmów telefonicznych jest nagrywana i podsłuchiwana. Zresztą słyszałem, że już sam włączony telefon komórkowy, może służyć jako dyktafon dla tajnych służb. O polityce w internecie Unii Europejskiej, wspomnę tylko pojęciem cookies czyli tzw: ciasteczek. Ci którzy nie wiedzą co one znaczą, niech na poczytają na ten temat, informacji jest całkiem sporo, ja nie chce się zbytnio rozpisywać. Zadaje kolejne pytanie: jaką politykę prowadzi Facebook, kolejny z internetowych gigantów, "meinstreamów" internetowych, że tak nazwę? Bez jasnego powodu usuwane są z niego konta narodowe, patriotyczne i chrześcijańskie (czemu akurat takie?) przy czym te, szkalujące papieża Jana Pawła 2, pomimo zgłoszeń - zostają.
  Dawno to miał miejsce strajk polskich narodowców pod siedzibą Facebooka w Polsce? Nie wiele lepiej, bądź wcale nie lepiej jest z Googlami, odpowiedzcie sobie np. jakie filmy są blokowane bez przyczyny na portalu You Tube należącego do Google? Zresztą to co ja piszę, to tylko igła w tysiącach stogach siana. Poczytajcie na ten temat nieco więcej, jak naprawdę działa moc internetu i jaka jest polityka światowych koncernów internetowych, portali z których korzystamy wszyscy... Piszę dla Was teraz ten tekst, ale przecież google do którego należy blog spot, może w każdej chwili usunąć mi stronę i co w tym momencie? Myślicie Czytelnicy, że to wszystko dzieje się to przypadkowo? Według mnie to nic nie dzieje się przypadkowo.  Chip RDIF, transhumanizm, infiltracja, kontrola...Znak bestii.       

  Odnośnie stopniowego wycofania banknotów, to faktem jest jak zjawisko to przybiera na formie bardzo intensywnie. Obecnie na całym świecie, w naszym kraju również coraz częściej banknoty zastępują karty płatnicze, i system sam odlicza nam daną kwotę za towar. Niesie to za sobą szereg niebezpieczeństw np. zagrożenie wglądu w nasze zasoby pieniężne, takiego bardziej powszechnego wglądu, oraz wiele, wiele innych, no ale czego nie zrobimy na dla wygody i... pozoru bezpieczeństwa. Przecież tylko karty płatnicze są w stanie wyeliminować szarą strefę, czy handel narkotykami.

  Na forum unijnym natomiast odbyła się już debata na temat wycofania banknotów i zastąpienia ich nowocześniejszymi metodami. W Polsce zaś poprzednia władza czyli Platforma obywatelska realnie rozważała ten pomysł. Najbardziej w kontekście jednak NWO mówi się o wbudowanych pod skórą kartach chipowych, mikroprocesorach RDIF, które mają służyć, jako wbudowane w nasze ciała urządzenia wielofunkcyjne, którymi będziemy mogli nie tylko dokonywać zakupów, ale i leczyć się w szpitalu, zastąpione nimi mają być nawet dowody osobiste. Wszystko to mamy przyjąć w imię pozornej wygody i bezpieczeństwa, a że będziemy na smyczy jak psy to efekt uboczny...
  W chwili obecnej są one stosowane na zwierzętach - przecież jak baran ucieknie ze stada, to za pomocą takiego chipa da się bezproblemowo namierzyć zwierzynę, a w niektórych krajach są używane w szpitalach, gdzie za ich pomocą lekarz ma dostępną niemal na tacy całą historię choroby danego pacjenta. Zresztą i w tej chwili w Polsce pacjenci posiadają opaski, na których mamy podany kod, więc czy nie jest kwestią czasu, kiedy takie chipy, będziemy mieli wbudowane w ciało?
  Wszystko to wszakże, posiada pozory ogromnego pozytywu, bezpieczeństwa, wygody i postępu. Ale czy nie wiążą się z tym śmiertelne niebezpieczeństwa, szczególnie dla ludzkiej wolności?
  Czy hakerzy nie rozpracują tego systemu chipowego? Podobno nie ma systemu którego by hakerzy nie rozpracowali, zresztą... Ja tu piszę o hakerach, ale przedewszystkim czy rządy nie będą z tego korzystały w antydemokratycznych, totalitarnych celach? Pojawia się jawne niebezpieczeństwo w sytuacji gdy dana jednostka będzie miała krytyczne zdanie o rządzie, będzie działać w realnej opozycji, wtedy to chip może zostać natychmiast wyłączony. Wówczas dana jednostka jest w zasadzie eliminowana z życia społecznego, wygląda to na całkowitą kontrolę nad obywatelem. W księdze Biblii jest napisane, egzorcyści także potwierdzają, że diabeł zawsze kryję się pod pozorem dobra, że jest ze swojej upadłej, diabelskiej natury najinteligentniejszym kłamcą i zwodzicielem ludzkości. I tak właśnie chipy RDIF czym mogą przekonać ludzkość, jak myślicie? Pozwólcie że odpowiem za Was - pozornym dobrem, tym pozytywem wynikającym z jego wygody i rzekomym zapewnieniem bezpieczeństwa oraz koniecznością ich używania w sytuacji kryzysu, a prawda jest przecież taka, że to niewątpliwie nic innego jak totalna utrata prywatności, pełna inwigilacja, infiltracja człowieka, jego całkowite "prześwietlenie", nieustanna kontrola.

  O chipach RFID mówił tym także nieżyjący już reżyser filmowy Aron Ruso, który przyjaźnił się z wielmożną rodziną Rockefellerów. Ostrzegał on, że planowane jest wdrożenie tego planu w życie, usłyszawszy to od samego Rockefellera! Czy Ruso ryzykował by karierę, gdyby nie uznał, że to bardzo prawdopodobna i niebezpieczna informacja? Był człowiekiem przecież bardzo bogatym, miał dużo do stracenia.

  Aby dalej przeanalizować problem oznakowania ludzkości, weźmy na przykład taką sytuację, zresztą... Bardzo prawdopodobną i "czasową"
  W Syrii państwo islamskie, przejęło drukarnię papierów wartościowych. Czyli na dobrą sprawę nie wiadomo skąd pochodzą dowody osobiste części uchodźców, istnieje konieczność ponownego oznakowania w Europie, szczególnie ze względu bezpieczeństwa - przecież każdy potencjalny uchodźca może okazać się terrorystą. Chipy zaś, spowodują raz ze oznakowanie, dwa że pełną infiltrację, przez co zapobiegną zamachom, no nie prawdaż? Jak widać, pierwszy proces ich wdrożenia, pomimo świadomości wielu ludzi, ale tak czy siak może okazać się bardzo konieczny... Tylko do czego w dalekiej mierze to doprowadzi?

  Według mnie człowiek żyjący w takim systemie prędzej czy później zmieni się w zaprogramowany komputer, poddany pełnej pod swoją unikalną osobowość zresztą - infiltracji, manipulacji, inwigilacji, w taki sposób aby stał się wygodny dla tych co sprawują nad nami kontrolę.
  Wracając jednak do Biblii, to co jest najciekawsze, że wielu teoretyków proroctw apokalipsy, wizji przyszłości i końca świata interpretuje chipy RDIF jako biblijne znamię - znak bestii.

  16 I sprawia, że wszyscy: 
  mali i wielcy, 
  bogaci i biedni, 
  wolni i niewolnicy 
  otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło 
  17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać, 
  kto nie ma znamienia - 
  imienia Bestii 
  lub liczby jej imienia. 
  18 Tu jest [potrzebna] mądrość. 
  Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: 
  liczba to bowiem człowieka. 
  A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.  

  Czyż nie wydaje się znowu układać w logiczną całość, czytając ten werset księgi objawienia? Wynika z niego, że każdy kto służy, jest pod władaniem bestii czyli antychrysta, będzie nosił znamię (na czole bądź ręce - dokładnie tam, gdzie chipy są możliwe do "zainstalowania" w ludzkim ciele!)   a jakaś mała resztka ludzkości która nie ma znamienia, pozostanie wykluczona ze społeczeństwa.
  No bo właśnie czy już same wykluczenie z handlu, nie jest wykluczeniem ze społeczeństwa? Oczywiście że jest, kupować bowiem musimy, bez tego nie da się żyć we współczesnym społeczeństwie. Wymiana towarów czeka "buntowników"? Sądzicie Czytelnicy, że jak chip RFID w formie podskórnej wraz z tatuażykiem, będzie służył jako środek płatniczy na świecie, to nie zastąpi on z biegiem czasu także i dowodów osobistych oraz innych rzeczy, jako nowoczesne, postępowe urządzenie wielofunkcyjne jak pisałem powyżej? Słyszałem nawet, że jest możliwe iż taki mikroprocesor potrafi nawet rejestrować obraz ze spojówek, oraz odczytywać myśli ludzkie...
  Tak wiem, to wszystko brzmi nieco przeraźliwie. W każdym razie wynika z tego, że w pewnym czasie wszyscy Ci, którzy nie dali by się się w ten sposób oznakować, mają być wykluczeni ze społeczeństwa, nie tylko w sumie poprzez brak możliwości handlowych, tylko w zasadzie po całości... I to również, niestety by się zgadzało z proroctwem biblijnym, jak i także z polityką Unii Europejskiej, czy Stanów Zjednoczonych - na terenie których niektóre rodziny już mają dobrowolne wbudowane w ciała chipy RDIF.

                                     (znak bestii, apokalipsa, oznakowanie, koniec świata, nadejście antychrysta)

  (pierwsza telewizyjna reklama chipu RFID)
                                                                                               

  W tej części artykułu na tym poprzestanę, albowiem nie chce aby był za długi. W kolejnych moich publikacjach, przeczytacie o wdrożeniu systemu Nowego porządku świata pod względem stosunków społecznych między ludźmi, w ujęciu kulturowym, oraz tajemniczych choć oficjalnych wydarzeniach światowych, o swojego rodzaju znakach które rzekomo mają świadczyć o tym, że plan New Word Order jest stopniowo realizowany i wprowadzany w życie, no i nie zabraknie także najważniejszego - wdrożenia planu NWO pod kątem religijnym, oraz wątku 3 wojny światowej.
  Zapowiada się wiec bardzo ciekawie, więc jeśli chcecie oderwać się od szarej rzeczywistości i poczytać o czymś naprawdę ciekawym z każdej dziedziny, to zachęcam do lajkowania mojej strony i regularnego czytania moich felietonów, albowiem na stronie "Myśli Młodego Polaka - Pan Gie blog" każdy znajdzie coś dla Siebie.

  Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów. 


  _________________________________________________________________________________

  4 komentarze:

  1. Bardzo ale to bardzo dobry tekst... :-D na serio zacząłem czytać i nie mogłem w zasadzie się oderwać :-D koniecznie rozwiń wątek 3 Wojny Światowej! :-) jestem ciekaw jak ją rozumiesz tak szerzej :-D pozdrawiam :-)

   OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję za miłe słowa ;) Działają jak motywacja, tymbardziej, że nie wszyscy umieją docenić, ogromny wkład w tworzenie konstruktywnego materiału. Wątek 3 wojny światowej rozwinę już wkrótce. Pozdrawiam ;)

   OdpowiedzUsuń
  3. Fajnie, że ktoś interesuje się tematem. Zebrałeś w jednym miejscu najważniejsze informacje omijając bzdury. Oby tak dalej! :)

   OdpowiedzUsuń