sobota, 21 stycznia 2017

Apokalipsa, znak bestii, czyli New Word Order - cześć 2.

STOSUNKI SPOŁECZNE W NWO.

Tym razem bez żadnego wstępu, od razu przechodzimy do rzeczy. Tak więc; 

Kolejnym wątkiem jaki poruszę, to stosunki społeczne w domniemanym nowym porządku świata. Człowiek ma być w nim egoistą totalnym, który robi to na co ma ochotę wzgledem drugiej istoty i tutaj typowa wizja libertarjańska się kłania (Czyż to przypadek iż to właśnie na libertarjaniźmie opiera się filozofia satanistyczna, w tym "czarna księga" LaVeya?) oraz jednostka, która bezustannie na przemian zyskuje i konsumuje, tudzież daje się wzbogacać innym. Człowiek według planu New Word Order musi przydatny dla społeczeństwa, które ma czerpać z niego zysk i korzyść, oraz powinien sam coś zostawiać dla społeczeństwa w imię postępu i ewolucji, w związku z tym np. niepełnosprawni są nieporządanymi elementami i systematycznie mają być eliminowani, gdyż słabsi muszą zginać w imię postępu, takie jest bowiem prawo natury, proces ewolucyjny. Niezbędna więc jest selekcja ludzkości, a w zasadzie to eugenika. I w tym momencie warto wspomnieć o aborcji eugenicznej, którą tak mocno forsują środowiska lewicowo- liberalne. Każdy człowiek zaś kroczy w pojedynkę, w celu poddawania go nieustannej manipulacji dostosowanej do jego indywidualnej osobowości oraz zniszczenia w jednostce solidarności ludzkiej, prawdziwego zjednoczenia z drugim osobnikiem. Wtedy to ludzkość nigdy nie będzie potrafiła się wspólnie zjednoczyć i zagrozić obowiązującemu systemowi, skupiona na własnym egoizmie niezbędnym do przetrwania, rywalizacji, pracy, jak i również konsumpcji.

No i w tym momencie, zastanówcie się moi Czytelnicy jakie wartości są dziś na topie, co jest promowane przez mainstream medialny, wszechobecne lobby? Pisałem, podkreślałem to w swoich publikacjach wielokrotnie, powtórzę to i teraz niczym mantrę. Otóż moi Czytelnicy na topie są wszystkie wartości materialne takie jak: hedonizm, sexualizacja, konsumpcjonizm, pozerstwo, kult cielesności i siły fizycznej, umiejętność "produkowania" pieniędzy najlepiej bez żadnego wysiłku, nazywamy zaś zaradnością życiową, natomiast te nie materialne wartości takie jak: miłość, przyjaźń, dobre serce, bezinteresowność, prawdziwy patriotyzm, altruizm, empatia, skromność są sukcesywnie niszczone i wymierają, ludzi o takich cechach spotyka się coraz rzadziej. Zgodzicie się chyba wszyscy ze mną, prawda?

Nie wszyscy jednak zdajemy sobie sprawę, że to my - ludzie stajemy się ofiarami własnych wynalazków, przez co zamieniamy się w bezdusznych prymitywów, myślącymi tylko o Sobie i swojej wygodzie. Ma to miejsce także dlatego, gdyż niszczone są wszystkie przejawy społeczeństwa opartego na zasadach solidarności narodowo społecznej, zdrowych więziach międzyludzkich opartych na wzajemnej pomocy i bliskości, więc aby to dalej niszczyć w imię nowej wizji człowieka, lobbowany jest indywidualizm, interesowność, wolność niczym nie skrępowanych jednostek, gdy jest to wygodne zarówno w ujęciu ekonomicznym (np. poprzez skrajny liberalizm gospodarczy - brak poszanowania jakichkolwiek praw pracownika, oraz również socjalizm) jak i niemal zawsze w wymiarze mentalnym, obyczajowym.

Bo czym innym można nazwać np. lobbowaną przez Unię Europejską ideę tolerancji (a może prędzej pseudotolerancji) ? Odrzucenie prawa Bożego - "Róbta co chceta" ?!
Aborcja, homoseksualizm, eutanazja, czy choćby In Vitro - czyż to wszystko nie jest początkiem, sztucznego zapłodnienia nad którym kiedyś utracimy kontrolę pod różnymi względami, zabawą życiem ludzkim i zakamuflowaną wersją eugeniki, kontrolą narodzin? Zresztą transhumanizm jak wspominałem ma być jednym z narzędzi NWO.
Ja jako chrześcijanin śmiem napisać, że według mnie to co środowiska liberalno-lewicowe promują to nic innego jak powiew ducha antychrysta we współczesnym świecie, choć to temat na inny felieton.
       Marksizm kulturowy - zamach na rodzinę.Różnego rodzaju potężne grupy nacisku wmawiają nam pozorną ideę równości, tyle tylko, że jesteśmy nieustannie oszukiwani w imię poprawności politycznej, albowiem równość to nie znaczy zrównanie. Bo czy np: równość płci polega na tym, że kobieta jest tym samym co mężczyzna? Oczywiście że nie! Równouprawnienie to jest takie samo poszanowanie praw kobiety jak i mężczyzny, poszanowanie dwóch płci które się różnią, przez co naturalnie są dla siebie wypełnieniem w sferze psychicznej, mentalnej jak i biologicznej, poprzez swoje naturalne męstwo i naturalną kobiecość.
Krótko mówiąc mężczyzna i kobieta pasują do siebie niczym dziurka od klucza.
Tymczasem współczesne nurty liberalno- lewicowe które wiodą prym w Unii Europejskiej takie jak np. ideologia gender, feministki, czy wszelkie dewiacje seksualne próbują rzekł bym, że zrewolucjonizować to znaczenie, co najbardziej absurdalne pod szatami walki o tolerancję i równość, wedle ideologi libertarjańskiej "Róbta co chceta" nie zważając na nic. W efekcie, również pod wpływem propagandy medialno-filmowej kobiety stają... bardziej męskie, a mężczyźni kobiecy, zacierają się różnice między obiema płciami. ( a i płci zdaniem tych nurtów może być więcej...) Wygląda to, iż to kolejny etap rewolucji marksistowskiej, tyle że w wymiarze kulturowym. Powoduje to za to totalną samowolkę w postępowaniu ludzkim, skutkującymi również w postaci singlizacji społeczeństwa, albowiem każdy człowiek patrzy tylko na swoje korzyści, oraz swój egoizm (wymieranie wartości bezinteresownych) oraz ma tragiczne skutki społeczne przekładające się w zmianie naturalnego obrazu rodziny i co za tym idzie - w zmianie modelu człowieka, a nazywając ostrzej - w zamachu na dotychczasowy model rodziny. Rodziny która jest podstawową komórką społeczną, to przecież rodzina jest pierwszą i najsilniejszą, najważniejszą i decydującą na osobowość wspólnotą w życiu ludzi. W związku z tym chcąc zmienić, dostosować odpowiednio model człowieka, schemat jego wartości, postępowań i poglądów należy uderzyć w pierwszy fundament kształtujący osobowość ludzką czyli w rodzinę. Jeśli uda się zmienić model rodziny, zmieni się jednocześnie model człowieka. I w tym momencie narzuca się kolejne pytanie: co nam promują, wmawiają główne światowe nurty polityczne odnośnie modelu rodziny na każdym kroku? No niestety znowu by się zgadzało, układała się niczym domek z kart naszej otaczającej rzeczywistości.GMO czyli modyfikowana żywność - raper Tau rymował "szczur ma dość", może to i prawda, ale my ludzie, jaki mamy wybór tak naprawdę? Jak już teraz większość żywności która spożywamy, jest sztucznie modyfikowana, co powoduje, że przez to, mutowane może być i ciało człowieka. Rozpowszechnienie upraw GMO prowadzi także do bezpłodności w czwartym pokoleniu. Czyż nie wydawało by się to wręcz idealne rozwiązanie, jak populacja ludzi ma znacząco zmniejszyć? Kolejny watek - mamy już uchwalony przymus szczepień. Czyli wstrzepić będą nam mogli niemal wszystko. Np. jakiś preparat który ma wpływać na działanie mózgu, czy układu nerwowego? Wszystkie te ustawy dziwnym trafem swoje korzenie mają rodem w Brukseli...


Inne znaki działalności NWO na świecie.

Warto wspomnieć także o faktach takich jak np: lotnisko w Denver, które powstało w bardzo kontrowersyjnych okolicznościach, naszpikowane jest rysunkami na ścianach z wizjami apokaliptycznymi, obrazami ludobójstwa, oraz właśnie tymi nawiązującymi do nowego porządku świata. Na korytarzach lotniska znajdują figury przedstawiające 4 jeźdźców apokalipsy. Znajduję się tam też tablica na której znajduję się oficjalny symbol masonerii oraz inskrypcja wspominająca o komisji... NEW WORD AIRPORT która nigdy oficjalnie nie istniała. W podziemiach lotniska natomiast, znajdują się korytarze w których na sklepieniach istnieją instalacje tryskaczowe, tyle tylko że niewiadomo w jakim celu...

Otwarcie 2 czerwca 2016r największego tunelu na świecie w szwajcarskim Gotthard także budzi ogromne kontrowersje. Owy tunel budowano 17 lat w alpejskich zboczach za cenę 11 miliardów euro. Dzięki temu podróż z Zurychu do Mediolanu na ponoć trwać godzinę. Na otwarcie obiektu zaproszono najbardziej wpływowych polityków Europejskich z kanclerzem Niemiec Angelą Merkel i prezydentem Francji Francisem Hollandem czy Jean claude Junkerem. Ilość materiału budulcowego oraz inne fakty sugerują, iż pod tunelem znajduję się także podziemna instalacja, a może nawet i całe podziemne miasto, krąży wiele opinii na ten temat, poszukajcie - przeczytajcie. Najwięcej kontrowersji budzi jednak bardzo duża ceremonia otwarcia tunelu, w której ewidentnie, bez dwóch zdań przedstawione były satanistyczne rytuały, oraz symbole, przekaz nawiązujący jawnie i wprost do znanego NEW WORD ORDER. Jak je wszyscy interpretujecie Drodzy Czytelnicy?http://wolna-polska.pl/wiadomosci/satanistyczny-rytual-elity-nwo-na-otwarciu-najdluzszego-tunelu-swiata-wideo-2016-07

http://strefa44.pl/rytual-otwarciu-najdluzszego-tunelu-swiata-szwajcarii/

W takich okolicznościach to opublikowany niedawno list pewnego niemieckiego inżyniera, o budowanych tajnych podziemiach w Niemczech, z podziemnymi meczetami, schronami, wydaje się, że ma podstawy w rzeczywistości...

Filmem, który ukazuje NEW WORD ORDER ma podobno być animacja pt: "I, pet goat 2" w której to roi się od wszelkiej maści symboli. Film ten wypuścili iluminaci, czy może zwykły człowiek znający rzekomy plan nowego porządku świata, albo może to jakaś beka?
Faktem jest, iż rzeczywiście przedstawia on apokaliptyczną wizję, przepełnioną symbolami na maxa, prawie nic w nim nie jest przypadkowe, i on ma zabarwienie mocno psychodeliczne. Interpretacji na jego temat jest bardzo wiele w internecie, ja sam mam swoja, zachęcam Was do obejrzenia i ruszenia głowami odnośnie interpretacji. Być może, że sami odgadniecie, np. to samo co ja napisałem w tych dwóch jak narazie tekstach dotyczących NWO ;).


Pominę szczegółowo fakt, występowania symboliki NWO w przeróżnych maściach kreskówek, agencjach światowych, czy najsłynniejszym amerykańskim banknocie jednodolarowym. Za bardzo bym się musiał rozpisać, ale napewno i takie opracowanie znajdziecie na tejże stronie.Zakładając, że omawiane teorie spiskowe są prawdziwe - to czyż nie wygląda jakby świat szykował się do wojny Drodzy Czytelnicy?? 

Już nawet odchodząc od spiskowych teorii to nasuwa się pytanie podstawowe - czemu o tych kontrowersjach nie informują meinstremowe media? Czyż media nie lubią kontrowersji? Otwarcie tunelu w Gotthard - było to przecież unikalne, międzynarodowe wydarzenie z głowami państw, oraz wysokimi urzędnikami Unijnymi, do tego jeszcze opatrzone skandalem. Pytam się czemu prawie żadne z większych mediów (Telewizja Polska jedynie poinformowała o kontrowersjach) nawet nie wspomniało o tym skandalicznym wydarzeniu? Co ze sprawą chipów RFiD? Powszechność ich się zwiększa z minuty na minutę, ale media nie podejmują niestety tego tematu.  

Celowo na końcu zostawiłem religię. Jest to bowiem najbardziej najważniejsza i najbardziej rozległa kwestia, o której pisząc w miarę dogłębnie, musiał bym się mocno rozpisać, a tekst ten jest już bardzo długi. Zapraszam więc Was wszystkich do przeczytania, kolejnej części mojego artykułu dotyczącego NEW WORD ORDER, który analizował będzie wdrożenie tego planu pod kątem religijnym.


Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów.

_______________________________________________________________________

  Podobał Ci się mój artykuł? Wesprzyj mnie i kliknij

                                                          https://www.facebook.com/PanGieBlog/


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza