poniedziałek, 10 października 2016

Pan Gie naczelnikiem Europy - kwestia aborcyjna.

Pan Gie naczelnikiem Europy.
USTAWA PRO ABORCYJNA - ”NASZE CIPKI NASZA SPRAWA”
Korzystając z burzliwego sporu dotyczącego aborcji w kraju, Ja - Pan Gie jako naczelnik naszego europejskiego super państwa rozwieję wszystkie wątpliwości i w imieniu tak bardzo słabszych pokrzywdzonych kobiet i wprowadzam pozwolenie na aborcję w moim kraju. Na aborcję zarówno tę eugeniczną jak i w wyniku poczęcia poprzez gwałt i w ogóle we wszystkich okolicznościach, wszak - aborcja to w przecież dobry sposób na antykoncepcje. Mamy przecież wolność która zapewniła nam kochana Unia Europejska, a kobiety w naszym kraju są strasznie, bardzo i okrutnie dyskryminowane, żyją w niewoli jak twierdzą feminazistki ( tfu… przepraszam feministki! ) traktuje się je niczym maszynki do robienia dzieci, bo tak mówi jakaś tam cześć młodych ludzi, cześć społeczeństwa o liberalno – lewicowo - egoistycznych poglądach. Świat boi się, że niedługo prawaki zamkną kobiety w klatkach, no aż tak biedne kobiety są w Polsce okrutnie zniewolone! Już wiadomo co na myśli miał marszałek Tyszka z Kukiz15 nazywając posłów małpami. On drań jeden myślał o kobietach! Oj już Ja zrobię z tym porządek, dość tego Pan Gie - wyzwala kobiety! Reszta kobiet z innymi poglądami, szczególnie chrześcijańskimi choćby byli i większością, to nie maja prawa do zabierania głosu, mamy demokrację ale taką iście „KODOWSKĄ”, bo taka jest na rękę kochanej, tolerancyjnej Unii Europejskiej. Ustawa którą wprowadzę będzie miała nazwę „Nasze Cipki nasza sprawa!” jak na jednym z transparentów pokrzywdzonych kobiet z ich czarnego marszu.
Obywatele, towarzysze, pokrzywdzone feministki! Wprowadzam w życie nie tylko ustawę „nasze cipki nasza sprawa!” ale także całe hasło i przekaz tego jakże pięknego, godnego Was frazesu. Ogłaszam rodacy, że każda kobieta może jak tylko zechce zabić swoje dziecko w swoich łonach (prędzej zlepek komórek…) przecież to coś w brzuchu nie będzie krzyczeć. To coś (dla jakiś tam obrońców życia nazywane jest to żywą istotą haha!) nie powie, nie wykrzyczy, że gdy skalpelem rozcina mu się dopiero co uformowane rączki, że to potwornie boli. Więc o co ten szum, przecież taka istota i tak nic nie może zrobić? Co? Do sądu nas poda, taka istota? Haha – pewnie, że nie więc nie przejmujmy się kimś takim. Życie ludzkie zaczyna się tylko wtedy, kiedy ma wartość dla społeczeństwa czyli wyjdzie na światło dzienne z łona matki – to tak minimum, choć też nie zawsze. Istność w początkowych etapach swego istnienia to prawie nie życie, bo jest w prostej formie, czego chcą te prawaki zasrane i chrześcijanie? No chyba, że dziecko poczęte metodą In Vitro i spoczywa w inkubatorze, takiego mimo, że w początkowych fazach istnienia, zabić nie wolno bo przecież nie w łonie matki, logika musi być! A i życiem ludzkim i nie tylko ludzkim zresztą można się bawić, bo kto nam to zabroni? Bóg jakiś? Przecież to średniowiecze ta cała wiara w Boga, dziś już wyszło z mody. Odpowiedzcie sobie na pytania: Czyż nie będzie nam wygodnie, nie będzie nam na rękę aby wybrać sobie czy to dziecko z takim kodem genetycznym pragniemy czy a z innym nie chcemy? Nie nakładajmy sobie zbędnych ograniczeń obywatele, mamy wolność, róbmy jak chcemy, to przecie My jesteśmy wielkimi panami, paniczami, burżujami wielkimi świata. Tak samo mocą tej ustawy wprowadzam metodę zapłodnienia In-Vitro. Dzięki temu będziecie mogli sobie wybrać sobie najlepszego kandydata na potomka, a resztę do zlewu, jakie tam zamrożenie. A jak braknie kiedyś lodówek? Pytam się co wtedy? I lodówki przecież kosztują... Coś takiego nie jest godne zarówno lodówki jak i życia, zbyt wczesna faza, z drugiej strony to życie co prawda…Yhm...Ale przecież do sądu nas nie podadzą te istoty, to co nam szkodzi! A inne sądy - te Boże sądy ostateczne, piekła i inne chrześcijańskie spiski pozostawmy oszołomom moherom i fanatykom. My zaś jesteśmy postępowcy.Jeżeli dana istota ma żyć niepełnosprawna, czy jest mniej inteligenta, lepiej jak się w ogóle nie narodzi, trzeba ją zabić, bo świat musi iść do przodu. Tak samo jak Hitler zabijał Żydów, bo sądził że są rasą słabszą, ogólnie to mylił się – bo nie wolno być antysemitą, ale to co głosił – że prawo do życia mają tylko najsilniejsi to była prawda i wychodzi po czasie. Generalnie to Hitler był zły, strasznie zły bo tępił akurat Żydów, a im nie wolno nawet prawdy powiedzieć, a co dopiero ich tępić...

Wyeliminować słabszych w imię postępu już w łonach matek, a wtedy morderstwo będzie się mniej rzucało w oczy, aż w końcu społeczeństwo się przyzwyczai i będzie eliminowało się wzajemnie,  w związku z tym ci słabsi naturalnie odpadną. Wyeliminować w ogóle niepełnosprawność na całym świecie, a nie tylko w moim europejskim kraju dla tych słabszych kobiet - feminazistek ( tfu feministek! znów przepraszam najmocniej) które nie chcą mieć dziecka niepełnosprawnego, bo takim to trzeba się ciężko zajmować, otoczyć ogromną opieką. One wiedzą już przed narodzinami, że dziecko takie będzie nieszczęśliwe. Inna sprawa, że dziecko dla takich kochanych mamusiek ma być ich własną wizytówką, one poprzez swoje dziecko mają jeszcze bardziej kochać Siebie, one chcą uwielbiać Siebie i chwalić się swoim potomkiem komu się da, a tak to będą tylko nieszczęśliwe, że mają dziecko niepełnosprawne… Och jakaż to hańba i cierpienie dla nich, przecież one takie dumne panie, a tu taki cios…! Straszne, jak to one mogą mieć niepełnosprawne dziecko?! A gdzie ich kariery?… Nawet gdy się odda do adopcji, to dalej hańba dla nich i tak nie może być. Przecież one są wielkimi damami. Mają prawo zabić dziecko w swoich łonach, bo to przecież ich łona i ich sprawa, nie będą się damule męczyć z ciążą, to jest taka rzadkość -ta ciąża, że wszyscy ludzie od razu będą krzywo patrzyli itp.   


Uświadomcie sobie Drodzy obywatele, że takie życie jak osoby niepełnosprawnej nie ma żadnej wartości, bo nie rozwija innych ludzi i społeczeństw, nie wnosi nic prócz zbędnej empatii, altruizmu, a to cechy które charakteryzują słabych! Owszem, lewica broni tych słabszych ogólnie zgadza się, ale nie takich tylko innych tzw: „słabszych”. Walczy o „pokrzywdzonych” ale tylko takich przez których ma profity, takich dzięki którym zwiększają się pieniądze dla nas – wszakże tych wygranych wielkich panów oraz powiększają się podziały ludzkie, żeby to skłóconymi, podzielonymi ludźmi było łatwiej manipulować. Tolerancja dla każdego – ale tylko tego wygodnego grupom nacisku. Tylko cicho...nie mówcie, że Wam się wygadałem…Postęp musi być moi rodacy, a ten to podnoszenie standardów i poziomu ku lepszemu. Powtarzam - musimy więc eliminować jednostki słabsze aby się rozwijać jako jeden wielki światowy naród. Konserwatyzm natomiast to jest stanie w miejscu a więc cofanie, nic innego jak dekadentyzm czyli chylenie się ku upadkowi. Czasy gdy ludzie posługiwali się jakąś moralnością dawno minęły bezpowrotnie. Boga nie ma, a nawet jak jest to mamy go w dupie, teraz to My sami dla siebie jesteśmy Bogami. Jeśli więc dostałeś dar życia to znaczy, że Ty jesteś Bogiem sam dla Siebie i rób to, na co masz ochotę byle by nie dosięgać drugiego Boga – czyli innego człowieka. A jak się już Ci zdarzy, to ten silniejszy (czytaj - bogatszy, bardziej wpływowy, inteligentniejszy, silniejszy fizycznie w niektórych gronach) Bóg ma zawsze rację, pamiętaj! Kult siły, tak to jest to, podniecajcie się swoją siłą nad drugą istotą! PS - nie chce słyszeć chrześcijańscy fanatycy o jakieś pysze. Co to ma w ogóle być, do kogo Wy mówicie fanatycy, śmiecie zacofani…!


Od dziś nową ideą nie tylko naszego extra europejskiego kraju, ale dla świata jest "RÓBTA CO CHCETA" byle by tylko nikomu to nie przeszkadzało no chyba, że słabszym istotom od nas. Z takimi nie należy się liczyć. Również dziecko poczęte w wyniku gwałtu - zabić je bez dyskusji, niech poniesie śmierć – jest winne w sumie bo mogło się nie „tworzyć” w tak strasznych okolicznościach. Nie będziemy płacić za domy dziecka i inne tego typu placówki to istny socjalizm, i robienie z ludzi kalek życiowych, a każdy jest kowalem swojego losu. Kowalem nawet w wypadku, gdy jednak żyjesz- a wedle np. prawa eugenicznego, prawa natury oraz Adolfa Hitlera, Włodzimierza Lenina czy Józka Stalina i walecznych feministek (wiem- Was powinienem wymienić na początku...znowu przepraszam!) – nie masz prawa do życia. Na to prawo musisz sobie zasłużyć, czym jednak – na to Ci nie odpowiem. Po prostu musisz sobie zasłużyć i już. Pytasz się dlaczego? Bo tak. Dobrze radzę wam nie dyskutować, bo zejdziecie na ludzi 2 kategorii w naszym pięknym, demokratycznym europejskim kraju !!Poprzez badania genetyczne rodzić się będą mogły tylko istoty o wysokim ilorazie inteligencji, oraz całkowicie zdrowe fizycznie, słabsi i niepełnosprawni natomiast do eliminacji. Tak – właśnie poprzez aborcję i In-Vitro rozwiniemy się jako jeden wielki światowy naród bez podziałów narodowych, bez debili i z demokracją, a jacyś śmieszni chrześcijanie mówią o cywilizacji śmierci haha ! Właśnie wtedy nasze społeczeństwa będą inteligentniejsze i silniejsze kretyńscy chrześcijanie! Nikt się nam nie oprze, sami dla Siebie będziemy Bogami – niemal że, chodzącymi antychrystami! Oto nasza ideologia, libertarjańska ideologia o której pisał Szandor Lavey, o której można przeczytać w różnych starych księgach, a także w tej waszej Biblii !


Oficjalnie jednak wedle nas lewaków, aborcja jednak jest prawem słabszych kobiet do przerwania ciąży, nie zaś morderstwem bo nowe życie w łonie matki wcale nie jest słabsze. A nawet jak jest słabe, to tak bardzo słabe - że aż silne - stąd można je zabić, a my lewica bronimy tylko słabszych …  Chrońmy kobiety „NASZE CIPKI NASZA SPRAWA”!


Naczelnik, antydyktator Europy - Pan Gie.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza