środa, 26 października 2016

Opozycja totalna, feministki, "Polskie media" czyli... KOD na głupotę!

Jak wiecie Drodzy Czytelnicy, niedawno mieliśmy do czynienia z głośnym szumem medialnym odnośnie aborcji, odbył się tzw: czarny protest skierowany przeciw władzy PiS oczywiście, no bo jakby mogło być inaczej. Kiedy zdawało się, że szum aborcyjny mamy już za sobą, wtedy zorganizowano jednak kolejny protest środowisk feministycznych, tym razem już pod domem Jarosława Kaczyńskiego, kolejny protest tylko dlatego, że PiS zapowiedziało ochronę życia poczętego choć narazie w bardzo ogólnikowych słowach. W minioną niedzielę również miał miejsce protest środowisk feministycznych, środowisk które rozjuszyły się tak mocno po ostatnich hucpach, że nie mogą wystać w miejscu, muszą krytykować PiS cały czas, atakować jednak bardzo nie wiedząc już co dokładnie. Swojego bezzasadnego hejtu, ataku na rząd nie mogą zatrzymać, wygląda na to iż feministki zastąpiły swoje podniecenie seksualne na bezzasadny atak na rząd.

Każdy kto obserwuje scenę polityczną i ma o niej jakiekolwiek pojęcie ten wie, że z kwestią aborcyjną oberwało się Prawu i Sprawiedliwości jednak za darmo. Ustawa zakazująca aborcji która była rozpatrywana w sejmie to projekt obywatelski, nie zaś rządowy, projekt obywatelski organizacji PRO- LIFE który Prawo i Sprawiedliwość odrzuciło, a w samym klubie parlamentarnym tejże partii zdania na temat tego projektu ustawy są podzielone. Dlaczego więc całą swoją nieuzasadnioną złość "feminazistki" wraz z KOD-em wybeczały na środowisko PiS, zaciekle atakując w niewybredny sposób samego Jarosława Kaczyńskiego? Żeby odpowiedzieć na to pytanie, cofnijmy się w czasie do roku 2007, do ówczesnej kampanii parlamentarnej.

Co jest w tym jednak najbardziej absurdalne i śmieszne to jest to, że "półmózgi" z KOD twierdzą, że zagrożona jest demokracja, strajkując bez żadnego oporu niemal od początku rządów PiS. Logika iście kodowska ;)

Kampania nienawiści przeciw PiS.

Pamiętacie słynną, legendarną już debatę Donalda Tuska z Jarosławem Kaczyńskim? Mówi się, że to ona zadecydowała o ostatecznym zwycięstwie Platformy Obywatelskiej w 2007 roku. Tusk wtedy rozbił nieprzygotowanego i podchorowanego Kaczyńskiego. To, na co jednak chciał bym zwrócić uwagę to fakt, jak zachowywała się tego dnia publiczność w studiu, ta zaproszona przez Platformę Obywatelską. Ci agresywnie przerywali premierowi niczym małpy w klatkach, buczeli, dogryzali, używali chamskich określeń i epitetów. Skutecznie wybijało to z rytmu prezesa PiS. Niestety ale tego wieczora Jarosław prowadził debatę nie tylko z Tuskiem, ale także z publicznością Platformy, on sam kontra banda agresywnych, chamskich, bezczelnych hien (bo jak ich inaczej nazwać?) na czele z Donaldem Tuskiem. Dla człowieka oglądającego debatę bezstronnie jak ja wtedy, było to nie do przyjęcia, ta atmosfera jaka wtedy w studiu panowała, wielkie odium nienawiści z jakim Jarosław musiał się wtedy zmierzyć, bo gospodarz programu zareagować nie raczył. To był pierwszy raz kiedy zauważyłem, jak bardzo środowisko PiS pod przewodnictwem Jarosława Kaczyńskiego jest zwalczane, ośmieszane przez swoich oponentów jak się tylko da, niszczone także przez większość mainstreamu medialnego. Powiedzmy sobie jasno, że w zasadzie wszyscy płynący w głównym, promowanym przez świat zachodni nurcie, atakują bezpardonowo PiS tak, jak jest to możliwe, a lider polskiej opozycji Pan Grzegorz Schetyna zapowiedział tuż po wyborach, że jego partia czyli Platforma dla PiS będzie opozycją totalną.


Przez ostatnie dziesięciolecie  fala nienawiści, ośmieszania środowiska PiS przybierała różne formy, swoiste stroje, różne rodzaje masek. Przypomnijcie sobie np. walkę o krzyż na krakowskim przedmieściu w 2010r, zaraz po katastrofie smoleńskiej. Wtedy to używano np. prowokacji poprzez osobę upośledzonego Andrzeja Hadacza (w rzeczywistości sfanatyzowanego wyborcę PO) stygmatyzując wyborców PiS jako nawiedzonych fanatyków oderwanych od rzeczywistości, więc co by środowisko PiS nie powiedziało, ale nie należy tego uznać za poważne. Do ówczesnego konfliktu dołączyły się całej maści środowiska antyklerykalne, z tłumnymi okrzykami tłumu typu: ”Chcemy Barabasza!” precz z chrześcijaństwem itp, ale dla głównej opozycji wobec PiS na rękę było dalsze podgrzewanie atmosfery, konfliktu aby skutecznie atakować, dyskredytować, ośmieszać, poprostu niszczyć swojego śmiertelnego wroga czyli Jarosława Kaczyńskiego. Nie będę pisał innych przykładów które pokazują takie działania, ponieważ tekst ten nie doczekał by się końca. Ale zadaje Wam pytanie Drodzy Czytelnicy:

Kuba Wojewódzki - autorytet medialnego meinstreamu. 


Czy to przypadek, że niemal wszystkie Telewizje komercyjne są przeciwko PiS? Czy to przypadek, że jednym z bohaterów głównego Talk Show nie tylko w TVN, ale w ogóle w Polsce jest znany skrajny lewicowy aktywista, ateista Kuba Wojewódzki? Jakich gości zaprasza on do swojego programu, co na każdym roku podkreśla? Zaproszenie "polskiego Geebelsa", czyli propagandzistę zbrodniczego PRL-u Jana Urbana było tylko igłą w stogu siana.

A co Kuba na każdym kroku podkreśla? Otóż szanowni państwo, jest to ateizm, anty katolicyzm, swój skrajnie wrogi stosunek do patriotyzmu, wartości narodowych, Kubuś drwi z tego bardzo często, jawnie wprost, nie kryjąc się. Pamiętacie np. jak antenie swojego programu Jakub włożył symbole narodowe do repliki psich odchodów? Oczywiście to tylko był symbol, ale może on Wam ukaże co ten człowiek ma naprawdę w głowie, jaki on ma stosunek do swojego własnego kraju i narodu? Przypominam także, że głośna była także afera ze znieważeniem Biblii przez jego osobę. Wynika z tego, że mamy do czynienia nie tylko z ateistą, ale z człowiekiem walczącym z systemem chrześcijańskich wartości, można rzecz, że z Bogiem w wydaniu chrześcijańskim. Prości ludzie nie przywiązują jednak do tego uwagi, z racji tego, że Kuba jest osobą bądź co bądź - inteligentną, potrafi w ciekawy i wydawać by się mogło, że atrakcyjny, zabawny sposób przeprowadzić rozmowę ze swoim gościem. Przyznaję, iż ja sam lubię obejrzeć czasami jego program, jednak jestem świadomy tego, co jest w nim promowane. Nie zmienia to faktu, iż przekaz i propaganda jaki Kuba przedstawia w swoim programie przez lata spustoszyła i dalej pustoszy umysły wielu Polaków, którzy z sympatii do Wojewódzkiego zaczynają posługiwać podobnym albo takim samym systemem wartości jaki on promuje, a w sumie to antywartości. Współcześni ludzie, przyjmą to co jest przyjemne i atrakcyjne, miłe dla oka i umysłu, nie przywiązując niestety uwagi do sedna przekazu. Pamiętam jak niegdyś moja znajoma, oderwana od telewizora i rzeczywistości przedstawianej przez TVN, zafascynowana Kubą i jego programem, mówiła mi, że poszła by na wybory popierając Palikota - dziwiąc się jednak, iż ten wprowadził "dziwne" osoby do sejmu, takie jak Grodzka czy Biedroń.  No cóż, wybór, logika i polityczna świadomość godna programu "Kuba Wojewódzki Show" który przecież również oficjalnie popierał Palikota ;).

Patriotyzmy w Polsacie to coś okropnego.


W innej to popularnej telewizji jaką jest Polsat promowane autorytety nie są wcale "lepsze". Pierwszy przykład z brzegu - Elżbieta Zapędowska - jurorka w jednym z programów muzycznych w Polsacie powiedziała do chłopaka biorącego udział w programie:  "Jakieś bogoojczyźniane, takie patriotyzmy - to jest coś okropnego. Nie idź tą drogą!" wtórował jej śmiech Sztaby drugiego z jurorów oraz skrzywiona Kora, która wydusiła z siebie jedynie: "No prawie, że umarłam" . Oczywiście werdykt jurorski był jednoznaczny – za zaśpiewanie „Bogobojnych patriotyzmów” cała czwórka jurorów programu, była na „NIE”. Inne demoralizujące przykłady degeneratów promowanych przez największe w Polsce stacje telewizyjne można mnożyć, napiszę tylko niektóre. I tak oto Michał Piróg znany gej żydowskiego pochodzenia, manifestujący na każdym roku swoją odmienność, jest ekspertem programu związanego z modą w TVN. Akurat to gej będzie wywierał wpływ na lansowane "trendy" modnego, zarówno w wydaniu kobiecym jak i męskim. No pięknie,  ale czy to przypadek? Z kolei Prof. Magdalena Środa, która udziela swoich przemyśleń na antenie wspomnianej stacji jaką jest TVN, wypowiada się jako ekspertka od Kościoła, Watykanu, modelu rodziny, seksu, legalizacji aborcji i in vitro, krytyce PIS i całej prawicy, "nowoczesnego patriotyzmu", straszy wszechobecnym faszyzmem, homofobią, nacjonalizmem, kulturą patriarchalną przez którą kobiety są zniewolone, czy społeczeństw plemiennych. Madzia Środa to dopiero jest geniuszem i autorytetem od wszystkiego! Jeszcze to inny przykład to Kazimiera Sztuka kolejna ultralewicowa aktywistka feministyczna lobbująca za aborcją, homoseksualizmem, czy agresywnym antyklerykalizmem. Władysław Bartoszewski ma być ikoną wolnej Polski? Poczytajcie na jego temat a potem odpowiedzcie sobie - kim on naprawdę był, czy chcemy mieć taką ikonę naszego kraju ?!
                             (Artykuł ukazujący prawdziwe oblicze Władysława Bartoszewskiego)
                                  http://www.kamilbazelak.pl/kim-byl-wladyslaw-bartoszewski/


Żądni krwi i głowy Prezesa PiS.

Prawo i Sprawiedliwość od lat jest na celowniku przez europejski mainstream oraz antypolskie media, ponieważ jest władzą niewygodną dla potężnych grup nacisku, rzekł bym wręcz, że PiS jest wrogi tzw: środowiskom proeuropejskim, które mają już zaplanowany ścisły plan na odpowiedni model człowieka i świata. Wartości patriotyczne w Europie opluwane są dlatego, by złamać ducha wspólnoty narodowej, zniszczyć model tradycyjnej rodziny w celu podzielenia ludzi, usunąć ograniczenia moralne które wynikają z tego co chrześcijanie rozumieją pod pojęciem - dobra i zła. Gdy to się stanie grupy nacisku będą chciały jak najszybciej utworzyć jeden wielki – na początku europejski, a potem światowy naród wraz ze światowym rządem. 

Osobiście nie twierdzę także, że PiS jest środowiskiem świętym, idealnym, bez skazy. Środowisko to popełniło pewne błędy zdaniem niektórych prawicowców, ale kto ich nie popełnia? "Kto jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci kamień". Krytykować PiS można jak się chce, ale przynajmniej do momentu gdy prezesem jest Jarosław Kaczyński żaden trzeźwo myślący człowiek nie powie, że PiS jest po tej nie właściwej stronie barykady, pomimo błędów, czy wad. Choć i błędy w polityce, to jest także pojęcie bardzo względne.


Natomiast poprzednia władza w Polsce czyli Platforma Obywatelska była na usługach Brukseli, trzeba to sobie jasno powiedzieć, stąd Donald Tusk został wynagrodzony stanowiskiem Przewodniczącego rady Europy. Oczywiście są i środowiska jeszcze bardziej radykalne niż Platforma w swoich programach, poczynaniach na rzecz (jak to ładnie jest nazywane) "Zjednoczonej Europy" ale te w chwili obecnej nie mają żadnych szans na władzę w Polsce, więc przeciwnicy prawicy i PiS razem łączą się, jednoczą w imię obalenia rządów, wykorzystując każdą okazję by podgrzewać atmosferę i byle jakiego powodu wyjść na ulicę, robiąc kolejny szum medialny. Krzykacze sądzą, że to zmęczy ludzi postronnych, co za tym idzie społeczny bunt przeciw władzy PiS będzie narastał. Udało się to zrobić już podczas kampanii 2007 roku poprzez agresywną mowę nienawiści wobec PiS i ta sztuka propagandowo-manipulacyjna powiodła się niemal w 100%, jej plony trwały wiele lat, a właściwie to trwają do dziś. Pamiętacie hasła wyborcze polityków Platformy? Np: "Zgoda buduje, niezgoda rujnuje". Ludzie Platformy często odwoływali się właśnie do spokoju i harmonii, czego w rządach PiS rzeczywiście brakowało, ale to poprzez afery które co rusz wychodziły na światło dzienne i ukazywały skalę korupcji na szczeblach władzy. Teraz robi się bardzo podobnie, wywołując kolejne absurdalne manifestacje, do tego oskarżając Jarosława Kaczyńskiego o podział Polaków. Ruszcie głowami Drodzy Czytelnicy i odpowiedzcie na pytanie: kto Polaków naprawdę dzieli, wyprowadza ludzi na ulicę, manipuluje, straszy autorytarnymi rządami, podgrzewa atmosferę tworząc wielki chaos?

W tym celu powstał Komitet obrony demokracji, który poprzez swoją zarejestrowaną działalność przeczy samemu sobie w prawdzie, ale jest za to skutecznym łącznikiem wszystkich środowisk którym władza PiS jest nie na rękę. Są to - tak bardzo uprzywilejowani dzięki Lechowi Wałęsie (i ten ogłaszał wielokrotnie ogólnopolską rewoltę przeciw PiS) postkomuniści w Polsce i wszelkie środowiska lewacko- liberalne, establishment poprzedniego systemu który zarzuca obecnej władzy demontaż układu który dotychczas obowiązywał, układu społeczno - politycznego gdzie to oni byli na przodującej, bardzo uprzywilejowanej pozycji, robiąc co chcąc, w dodatku bezkarnie. W tym momencie wali im się grunt pod nogami, więc próbują przeciwdziałać, a skuteczna prowokacja, podsycanie nastrojów to opracowana strategia. Nienawiść do prawicy ubierają jednak w szaty obrony o demokrację, co najbardziej absurdalne tworząc zwykłe plagiaty patriotycznych marszów, porównując rząd PiS do czasów PRL. Meinstremowe media takie jak Gazeta Wyborcza czy TVN czy Polsat wtórują takim działaniom, ale zadajmy im pytania - od kiedy TVN jest tak bardzo antykomunistyczny? Czy jego dziennikarze zapomnieli o korzeniach swojej stacji? :D Pozwólcie, że odpowiedź o jej korzeniach zostawię na końcu felietonu.
Kolejne pytanie - Gazeta Wyborcza to w jaki to sposób powstała? Stworzył ją "okrągły stół" w ramach porozumienia, jako, że postkomuna będzie miała swoje medium pod przykrywką opozycji, swoją prasę w nowej rzeczywistości, zresztą naczelny tejże gazety - Adam Michnik czynnie brał udział w obradach okrągłego stołu. I ten człowiek teraz nawołuje wprost do obalenia rządów PiS, porównując go do PRL-u ?!   

Także lista celebrytów z różnych dziedzin którzy zaangażowali się w działalność KOD jako wręcz oficerowie tej organizacji nie jest mała. Artur Barciś bardziej znany jako Tadeusz Norek z Miodowych Lat ośmiela się wyjść jednak z kanałów i protestować przeciw władzy, Przemysław Saleta - nawet tak odważny bokser uciekł do Tajlandii przed dyktaturą PiS, za to Zbigniew Hołdys na Twiterze ogłasza stan podwyższonej gotowości. Znany z ostrej retoryki wobec prawicy - dziennikarz Tomasz Lis nie może darować wyrzucenia z publicznej telewizji, więc wykrzykuje na cały głos swoje żale, tygodnik "Do Rzeczy" natomiast okrzyknął Krystynę Jandę ciotką antypisowskiej rewolucji. To tylko niektóre nazwiska, jest ich znacznie więcej, bo o tych którzy kiedyś tworzyli zaplecze tego środowiska czy tworzyli rząd PiS jak Kazimierz Marcinkiewicz jako premier, czy o niegdyś wielkim przywódcy Prawicy Narodowej i koalicjancie Jarosława Kaczyńskiego - Romanie Giertychu na marszach KOD szkoda się rozwijać, są oni dziś wiernymi kodowcami. Jak widać demon wdziera się także w środowisko PiS i próbuje niszczyć je od środka. Bo jak inaczej nazwać, takie osoby jak Michał Kamiński, Joanna Kluzik Rostkowska, czy Radosław Sikorski? Środowisku KOD-u to jednak nie przeszkadza, pisowska przeszłość w budowaniu swoich nowych medialnych twarzy, kolejnych oficerów swojej działalności, ważne jest tylko by jak najwięcej ludzi jednoczyło się przeciw PiS, mniej ważne nawet jakich i z jaką przeszłością. Tam liczy się tylko "antypisowość", wszystko zaakceptują oprócz PiS i Jarosława Kaczyńskiego...


Jak to możemy nazwać Drodzy Czytelnicy? Niczym innym jak bezsilnym, desperackim krzykiem rozpaczy oderwanych od koryta ludzi, nie mogących się pogodzić z demokratycznym wyborem Polaków. 
Teraz nie będzie już dotacji na lewicowe pseudo dzieła Artyści bo kultura to nie "kurewstwo", a przedsiębiorcy nie będą już robili co chcieli z pracownikami, pozbawiono ich bowiem maszynek do kręcenia pieniędzy, dane o komunistycznych działaczach, współpracownikach SB wyjdą w końcu na światło dzienne jak słynne teczki Wałęsy, a dla polityków skończyła się era świętych krów jak np. w przypadku afery związanej reprywatyzacją w Warszawie. Poczekajmy jednak jeszcze troszkę, a powychodzą kolejne afery, winni staną przed zreformowanymi sędziami i prokuratorami. Tak dygnitarze – bójcie się bo era niewiniątek się skończyła.


O co w tym wszystkim naprawdę chodzi?


Główna walka jednak toczy się o ten model człowieka o którym pisałem wcześniej i napiszę więcej - to jest walka, bój globalny, na śmierć i życie o każdą jedną duszę ludzką bez wyjątku. Krwawa, bolesna, bezpardonowa walka toczona od setek lat - bitwa między dobrem a złem, złem które zawsze kryję się pod pozorem dobra. Zastanawialiście się moi czytelnicy, jaki to jest ten model człowieka, którego grupy nacisku takie jak np. loże masońskie, chcą na dobre ukształtować, stworzyć, wyprodukować? Otóż jest to człowiek pozbawiony jakiejkolwiek moralności moi czytelnicy, człowiek - egoista totalny, myślący jedynie o swojej wygodzie i przyjemnościach, pyszny pseudo tolerancyjny konsument, który zasłaniając się psuedotolerancją nie reaguje na jawne zło które obok niego występuje. Gdyby jednak ktoś zdecydował się zareagować, to przez to iż każdy kroczy sam, singlizacja społeczeństwa dalej postępuje - człowiek taki zaraz zostanie zepchnięty na faszystę, oszołoma, fanatyka, tego z którym nie należy się liczyć. Dzieje się to już na naszych oczach. Dlatego przeciwnicy zjednoczonej prawicy chcą zatrzymać proces budzenia Polaków, zniszczyć naturalny model rodziny, eliminować słabszych jeszcze przed narodzinami, zastopować proces uzdrawiania edukacji, budzenia świadomości narodowej, patriotycznej, zadeptać pamięć o prawdziwych narodowych bohaterach, całkowicie usunąć kręgosłup moralny z człowieka, co najgorsze zasłaniając się demokracją i tolerancją! Wtedy rządy oligarchii będą wreszcie niemal perfekcyjnie skuteczne, a z Polska zniknie z mapy świata na rzecz jednego, wielkiego, tak bardzo podzielonego na równych i równiejszych, europejskiego kraju federacyjnego, który wedle proroctw będzie miejscem globalnych rządów Antychrysta - diabelskiego potomka przebywającego na ziemi.

Jak widzicie, minęło już ponad 10 lat, a przeciwnikom nie udało się jednak dopaść, zniszczyć politycznie PiS i Jarosława Kaczyńskiego. Nie umieją przez tyle lat poradzić sobie z nim jednym, a co dopiero z całą partią, a przede wszystkim całą prawicą w Polsce. Trochę nas jest, więc łatwo mieć nie będą, albowiem My nigdy się nie poddamy, a zaplecze jakim dysponujemy także jest zacne, a nie tylko tak bardzo liczne. Oprócz środowiska PiS, Marian Kowalski, Grzegorz Braun, czy Robert Winnicki, Marek Jurek, czy publicyści: Michał i Jacek Karnowscy, Rafał Ziemkiewicz, czy Jan Pospieszalski. Czym by były jednak te zaplecza, jak gdyby nie było by Was, czyli ludzi, wyborców, działaczy którzy prawicę popierają, wspierają - narodową, patriotyczną prawice która cały czas jest w większości w Polsce. Walka cały czas trwa i wygramy nią - jeśli nigdy się nie poddamy, Dobro zawsze zwycięża!

_________________________________________________________________________________

Poniżej przedstawiam Wam pochodzenie naszych "polskich" meinstremowych mediów.

TVN - stacja telewizyjna koncernu ITI utworzonego i sponsorowanego przez władzę PRL w celach propagandowych. Pierwszym prezesem oraz właścicielem był Mariusz Walter, członek PZPR, dziennikarz TVP w czasach PRL, rekomendowany przez Jerzego Urbana do zespołu propagandowego PRL. W zespole tym odpowiadał za propagandę zomowską i "czarną" -antysolidarnościową. Obecnie stanowisko wiceprezesa obejmuje syn. Mariusz Walter jest współwłaścicielem holdingu ITI, jeden z najbogatszych Polaków. 

Polsat - ogólnopolska telewizja komercyjna, właściciel Zygmunt Solorz-Żak (pseudonim Zeg). Były agent SB. Współpracował z Departamentem I MSW PRL, jeden z najbogatszych Polaków. 

Superstacja - stacja telewizyjna, informacyjno-rozrywkowa. 100% udziałów należy do spółki "Ster", której właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak. 

TV4 - stacja telewizyjna, należąca do holdingu "Polskie Media", większość udziałów należy do telewizji Polsat i w mniejszej części TVN. 
Dyrektorem programowym jest Adam Stefianik, łączący tą funkcję z prezesurą Superstacji. 

Agora S.A - spółka akcyjna, prowadząca działalność medialną. Właściciel "Gazety Wyborczej", bezpłatnych dzienników, kilkunastu magazynów "kolorowych", 29 rozgłośni radiowych (Radio Złote Przeboje etc.), gazety metro i wielu innych. Redaktorem naczelnym gazety wyborczej jest Adam Michnik - socjalista, działacz opozycji w PRL. Popierany wielokrotnie przez Tadeusza Mazowieckiego (premiera rządu PRL), zasiadał przy obradach Okrągłego Stołu zgodnie z którymi powstała "Gazeta Wyborcza". Pochodzi z żydowskiej, komunistycznej rodziny, wielokrotnie okarżany o kolaboranctwo z komunistami. 

Fakt - dziennik, należący do niemieckiego koncernu medialnego "Axel Springer AG" otwarcie popierającego działania syjonistycznego Izraela. W gazetach koncernu wielokrotnie obozy koncentracyjne były nazywanie "Polskimi",a sam właściciel koncernu to bliski przyjaciel kanclerz Niemiec Angeli Merkel.

Neewsweek - tygodnik, wydawany przez niemiecki koncern Axel Springer Polska, pod redakcją naczelną Tomasza Lisa.

Polityka - tygodnik, utworzony na polecenie Sekretariatu Centralnego PZPR. Stanowił organ PZPR. Redaktorem naczelnym jest Jerzy Baczyński. Członek "Komisji Trójstronnej", "Solidarność", były pracownik "Życie Warszawy".

No to jak narazie tylko tyle tytułów, reszty możecie się domyśleć.

Źródło: http://nwonews.pl/artykul,2834,polskie-media-w-czyich-rekach

_________________________________________________________________________________

Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów.

3 komentarze:

 1. Tych tytułów jest znacznie więcej.
  Z tekstem się zgadzam - dużo młodych polaków tak myśli. Opozycji udało się jedno - zmęczyło społeczeństwo tymi marszami, protestami i hasłami o nienawiści. Podczas gdy opozycja to robi, rząd siedzi "cicho" i rządzi, pracuje i to widać. Nie wychodzi w zbędne dyskusje. To właśnie widać wtedy gdzie jest ta mowa nienawiści. A najgorszy krzyk roZpaczy opozycji to poniedziałkowy "ogólnopolski" (powiedzmy :D) strajk kobiet. To jak zachowywały się feministki przekreslilo wszystko, pokazało kto tak naprawdę jest tą mową nienawiści. Pomijając fakt, że w poniedziałek ludzi więcej do biedronki chodzi niż poszło na ten "ogólnopolski" strajk.
  Na koniec dodam jeszcze jedno - od zawsze bawiła mnie nazwa KOD - komitet walczący o demokrację z demokratycznie wybranym rządem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za komentarz ;) Wiadomo tytułów jest więcej, ale nie chciałem straszyć czytelników pisząc zbyt wiele;D. Zgadzam się z Panem, że podczas gdy oni płaczą, rząd nie wdaje się w awanturę dlatego, ich projekt z KOD-em powoli się wyczerpuje, a pozycja rządu jest dalej mocna. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta opozycja totalna, jak na razie nie ma nic do zaproponowania, cala jej egzystencja opiera sie na kontestacji. Smutne jest jednak to, ze suma sumarum mamy dwie Polski.Polska Michnika i Lisa kontra Polska Kaczynskiego i Ziemkiewicza. Nie widze drugiego takiego przykladu w krajach europy srodkowej i zachodniej, tak zajadle zwalczajacych sie frakcji. Dziwi mnie troche na przyklad nominacja sedziego Piotrowskiego, dowodzi to, ze rzadzace ,,elity'' sa bardzo wymiksowane i wciaz tkwia tam ludzie z poprzedniego systemu,sporo czasu uplynie zanim sie ,,przetasuja''. Ciesze sie, ze jest sporo ludzi inteligentnych, którzy potrafia obnazyc glupote lewicowych hasel, infantylizm lewicowej logiki, swoisty kodeks moralny Kalego. Powstaje tylko pytanie dokad zmierzamy. filozoficznie rzecz ujmujac czy w dalszym ciagu potrzebny jast nam ten podzial na ,,My i Oni''?czy ten podzial bedzie mniej jaskrawy kiedy do glosu dojda mlodsze pokolenia?

  OdpowiedzUsuń