poniedziałek, 28 grudnia 2015

Zapowiedź wywiadu.

Witam wszystkich czytelników po świętach :-)

Ci którzy są od początku strony wiedzą, że na stronie „Myśli Młodego Polaka - Pan Gie Blog” pojawiały się już różne rzeczy. Regularnie są „wrzucane” moje felietony na różne tematy, od czasu do czasu ukazują się ciekawe memy, obrazki, historie, czy parę słów na dany dzień… Czego jeszcze do tej pory nie było? Otóż nie było np. wywiadu! :-)
Nadmieniam jednak, że dni do pierwszego wywiadu na mojej stronie są już policzone. Wkrótce dowiecie się moi drodzy czytelnicy, kto będzie moim pierwszym rozmówcą. Teraz wam jedynie powiem, że jak się na pewno domyślacie - będzie to człowiek niezwykły, który swoją działalnością pomógł już nie jednej osobie, reprezentujący postawę altruisty, postawę za którą będę stał zawsze, albowiem jest bliska także i mojemu sercu. Osobę tę kreślił bym także mianem „wielozawodowca”. I tak nasz „wielozawodowiec” znajduje czas na dawanie przykładu wielu ludziom, na działalność społeczną, prowadzenie swojej firmy, fundacji, oraz studiowanie - na wszystko znajdując czas. Dla chcącego nic trudnego? Bez wątpienia. Mój rozmówca zasługuje na wielkie "propsy". Kto wiec nim będzie? Żeby było ciekawiej potrzymam was trochę w niepewności :-). Konkretniej dowiecie się już niebawem - jak sami widzicie już teraz zapowiada się bardzo ciekawie! 
Pozdrawiam i życze miłego dnia :-)
Pan Gie.

1 komentarz:

  1. Jestem ciakwa tego wywiadu ;) Czekam na niego, bo zaintrygowała mnie postać człowieka, który potrafi jednocześnie studiować i rozwijać pasję/ pracować/ aktywnie żyć.

    OdpowiedzUsuń