poniedziałek, 16 listopada 2015

Trochę prywaty- turniej warcabowy organizowany przez Stowarzyszenie "Dobry Przekaz" i inne ;)

Witam Wszystkich. Dzisiejszy wpis nieco inny niż wszystkie, albowiem będzie w nim trochę prywaty :-) Przede wszystkim to posypało mi się zdrowie tak już totalnie- prócz niedoborów żelaza w organizmie które niestety stale mi towarzyszy, dopadła mnie grypa… Długi czas przeleżałem w łóżku z gorączką, fatalnie się czując. Obecnie jednak sytuacja uległa znacznej poprawie na tyle, że jestem w stanie Wam drodzy czytelnicy napisać parę zdań :-)
Jednak artykuł o Resocjalizacji który obiecałem, będę musiał przełożyć na nieco późniejszy termin – choróbsko uniemożliwiło mi pracę nad nim…

Pragnę także serdecznie powitać wszystkich nowych czytelników- ostatnio sporo was przybyło- Dziękuje, że dołączyliście do grona obserwatorów mojej strony, postaram się spełnić wasze wszystkie oczekiwania. Dobrze, że jesteście- Piona ! :-)

Muszę także napisać o turnieju warcabowym dla uczniów szkół w gminie Daleszyce który współorganizowało Stowarzyszenie „Dobry Przekaz” – Stowarzyszenie którego jestem głównym przedstawicielem. Turniej, a w zasadzie jego finał odbył się w Sobotę 14 listopada w SP. Słopiec (niestety z powodu choroby nie mogłem być obecny podczas rozgrywki finałowej turnieju i wręczania nagród). Wielkie uznanie dla głównego organizatora, również przedstawieciela Stowarzyszenia Dobry Przekaz - Wiktora Kruka. Wykonał on gigantyczną, bardzo trudną pracę, naznaczoną wieloma ogromnymi przeciwnościami. Należą mu się wielkie brawa. Co najbardziej absurdalne jednak i wręcz przykre, że pod organizację turnieju podpięli się politycy PSL (władza tamtejszej gminy ) którzy nie mieli z turniejem totalnie nic wspólnego, pomysł- realizacja, pozyskanie sponsorów, organizacja- to wszystko wziął na siebie wspominany wcześniej Wiktor wraz ze Stowarzyszeniem "Dobry Przekaz" oraz klub Warcabowo- Szachowy. Niestety ludzie z pod szyldu PSL nie wiedzą co to znaczy honor, nie tylko podpinając się pod turniej, ale także nie dopuszczając Wiktora do przemówienia który to wszystko zorganizował dla dobra dzieci, nie dopuszczając go do wręczania nagród, do tego szyderczo się uśmiechając !! Politycy PSL nie znają granic wyrafinowanego chamstwa, bezczelności !
Kolejna akcja współorganizowana przez Stowarzyszenie „Dobry Przekaz” będzie miała miejsce 22 listopada- wkrótce napiszę o niej dłuższy tekst.
 
Co do sytuacji we Francji, to odniosę się do tego faktu nieco więcej, ale później- teraz skwituję tę tragedię jednym zdaniem – Za zamachy w Paryżu, odpowiadają europejscy politycy którzy od lat forsują politykę „multi-kulti”… Europo obudź się !!!

Poniżej przedstawiam jedną z fotek z wspomnianego powyżej turnieju, oraz słowa Premiera Węgier Wiktora Orbana dotyczące islamizacji Europy.


2 komentarze:

  1. Co to za stowarzyszenie Dobry Przekaz? Można gdzieś o tym poczytać?

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie, ponieważ Stowarzyszenie to dopiero powstało ;)

    OdpowiedzUsuń