wtorek, 4 sierpnia 2015

Metroseksualizm to nie sex w metrze...

Tym razem prezentuję tekst przede wszystkim dla kobiet, ale i nie tylko. Poświęćcie chwilę- przeczytajcie i przemyślcie.

Kilka dni temu mimo palącego upału postanowiłem przejść się do Galerii, w planach miałem małe zakupy. Kiedy za pierwszym razem szanowna ekspedientka upomniała mnie, że przeglądam ciuchy damskie, jeszcze zachowałem względny spokój i poszukiwałem dalej, nie poddawałem się w poszukiwaniach normalnego dla mężczyzny ciucha. Jak jednak ekspedientka doszła do mnie drugi raz z tą samą uwagą. Wtedy coś mnie trafiło... Stanąłem w tym sklepie i nie wiedziałem co zrobić.  W jednej ulotnej chwili osłupiałem. Powiedzmy, że zgupiałem...
Pomyślałem czy ze mną jest coś nie tak, czy z otaczającym mnie światem, że nie potrafię rozróżnić ciuchów damskich od męskich? O co w tym wszystkim chodzi, myśl za myślą tłoczyła się w moim umyśle.
Akurat w tym momencie przechodziło dwoje mężczyzn którzy swoim wyglądem, ubiorem przypominali ... Dziewczyny właśnie, i w tej chwili dopiero dobitnie dotarło do mnie, że to nie ze mną jest nie tak ale, że współczesny świat jest jakiś chory, odwraca się wszystko do góry nogami.   Ze sklepu wyszedłem, tego dnia zakupy już zakończyłem, a w tym sklepie nic nie kupiłem…

Dziewczyny - do czego to doszło, aby mężczyzna chodził np. tzw rurkach, obcisłych koszulach na tyle iż sutki się świecą niczyym gwiazdy na piersiach, a włosy farbowane we wszystkich niemal kolorach tęczy? Zresztą, mowa o ubiorze. lecz to nie tylko kwestia odzieży, image-u, albowiem obserwując współczesne społeczeństwo, a w szczególności generację najmłodszego pokolenia Polaków, dochodzę do wniosku, że mężczyźni stają bardziej kobiecy, a kobiety...bardziej męskie, także w kwestii mentalno-społecznej... Porąbane, dziwne, ale niestety prawdziwe. Zatem, co się stało z rodzajem męskim i damskim?

Cóż, świat wywraca się do góry nogami, jak biblijna Sodoma i Gomora. Jak pisałem już wcześniej w poprzednich tekstach, mam wrażenie, że szeroko pojęta kultura masowa zrobiła bagno z mózgu wielu nie tylko zresztą młodym ludziom.
I to nie tylko w super "inteligentych" pisemkach dla nastolatek- chcących się dowiedzieć czy przez pocałunek można zajść w ciążę jak "bravo", czy innych tego typu chłamach, ale także w mediach głównego nurtu do których dostęp mamy wszyscy. Jak sądzicie że przesadzam i chcecie się przekonać włączcie po południu TVN czy Polsat i natrafcie na np. programy typu "Pamiętniki z wakacji, trudne sprawy, dlaczego ja". Kilka razy z nudów natrafiłem na ten kabaret i stwierdzam, że jedyne co tam jest pokazane to - rozpusta, seks, alkohol, homoseksualizm. Tak w skrócie coś typu "Marta zakochała się podczas wakacji w Pawle, którego pijana poznała podczas imprezy, przespała się z nim i zaszła w ciążę, ale okazało się ze Paweł ma jednak chłopaka, a chciał tylko poznać jak to jest z dziewczyną bo jest biseksualny - Trudne Sprawy..."
Czyż to przypadek?
Teraz pewnie dla wielu brzmi to jak kabaret, jednak na codzień robi swoją robotę i pustoszy doszczętnie mózgi młodych nieukształtowanych jeszcze ludzi co się przekłada potem na to, co widzimy na codzień w postaci np.- chłopów lepiej "zrobionych" jak wiele kobiet.
Swoją drogą, to nie zdziwił bym się jakby wielu z nich godzinami siedziało przed lustrem robiąc makijaż. Jakie to jest...dla mnie przerażające z kilku względów...Takich niektórzy nazywają  zresztą może i obraźliwe, lecz mówią o nich, że są "wynalazkami".

Co jednak najdziwniejsze i najbardziej niebezpieczne moim zdaniem, że dziewczyny "lecą" na takich i inne tego typu "wynalazki".
Jak kobiety mogą widzieć mężczyznę w takich osobniku to pytanie do tych, które upodobały sobie takich i tym podobnych, albowiem moja skromna osoba tego nie rozumie, może jestem otumaniony?

Może to po trochu niedojrzałość która z czasem przemija, inni jeszcze sądzą ze ten cały cyrk to moda która przeminie, ale może to także totalne zatarcie różnic miedzy kobietą i mężczyzną...?
Ideologia Gender, zjawisko Metroseksualizmu...? (to nie sex w metrze jak niektórzy myślą...)
Chyba każde pokolenie spogląda z pewnym niezrozumieniem na te młodsze, jednak Ja w tym konkretnym przypadku jak patrzę na młodsze pokolenia to wręcz ze strachem, albo wręcz z przerażeniem
No bo jak wytłumaczyć naszym kochanym dzieciom czym się różni kobieta od mężczyzny aby się normalnie, zdrowo rozwijało, czy, że niektórzy są powiedzmy chorzy, mają zaburzenia osobowościowe, psychiczne ale się nie leczą...?
Jaki to będzie świat jak nie będziemy już w stanie rozróżniać kto jest kobietą, a kto mężczyzną..? Powiem szczerze, że ja sobie tego nie wyobrażam.
Całe szczęście, że są jeszcze prawdziwe kobiety szanujące prawdziwych mężczyzn, i również za to są tak bardzo mocno kochane przez płeć męską. To one dają nadzieję na normalność, więc chwała wam za to, że jesteście mądre prawdziwe Kobietki...:-) :*

Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów.

                                                       
                                                    To jest normalny ubiór dla mężczyzny ?


1 komentarz: