wtorek, 4 sierpnia 2015

I Ty możesz zostać faszystą...

Siemano wszystkim :-) 
Kolejna publikacja tym razem poświęcona lewackiej propagandzie, która wszystkimi siłami próbuje zalać kraj na wszystkie możliwe sposoby...I tak oto:

Zauważyłem ze w Polsce mamy miliony faszystów. Powiem więcej - droga do zostania faszystą w Polsce jest krótsza niż występy Marcina Najmana w klatce MMA.
W Polsce mamy wolność wypowiadania się, jednak tylko wtedy, kiedy mówimy moim zdaniem zdegenerowanym, zdziwaczałym głosem - tzw: postępowym, feministycznym, homoseksualnym, laickim, anty klerykalnym, gendero - pedofilskim.
Mówienie po Polsku, czy w Polski sposób o sprawach obyczajowych w naszym własnym kraju, grozi zepchnięciem do obywatela 2 kategorii, albowiem to przecież średniowiecze, margines bądź prawicowe łobuzy...
Margines który jednak potrafi łączyć się w siłę i tak oto 11 listopada jak podaje super telewizja TVN w tak śmiesznie małej liczbie- tylko 500 tysięcy osób bierze udział w obchodach marszu niepodległości organizowanego przez ONR i MW, czy marszu wolności i solidarności organizowanego przez Prawo i Sprawiedliwość. Marsz jedynych normalnych i "prawdziwych" patriotów - poprzebieranych mężczyzn za kobiety trzymających się za genitalia i odwrotnie oczywiście- na czele z Anną/Krzyśkiem Grodzkim/Bęgowskim liczy jednak AŻ 1 tysiąc uczestników! Istne K.O dla faszystów!
Dziś trzeba być postępowym, a konserwatyzm idzie do lamusa, trzeba, MUSIMY być posłusznym liberalizmowi- inaczej jesteś obywatelem drugiej kategorii - tzn: jesteś faszystą na którego czekają liczne "miłosierne" upomnienia- włącznie z odsiadką w więzieniu za zbyt duży poziom intelektu, bądź za same już predyspozycje do wypowiadania się w Polski sposób o Polskich sprawach.

- Nie przepraszacie Żydów za niemieckie obozy zagłady ? Jesteście antysemitami...
- Wyznajecie chrześcijańskie wartości - jesteście zacofanymi moherami...
- Czujecie się bardziej Polakami niż "postępowymi Europejczykami"- jesteście ksenofobami.
- Walczycie o prawdę historyczną w relacjach np: Polsko- Rosyjskich, Polsko-Ukraińskich - podjudzacie do wojny...
- Nie dajecie się stłamsić propagandowej papce medialnej rodem z TVN - jesteście oszołomami... Młodzi ludzie którzy patrzą władzy na ręce, interesują się tym co się w kraju i na świecie dzieje? Dziwaki...!
Trzeba ich odciąć od reszty, wszelkimi możliwymi sposobami bo są zagrożeniem, że ich rówieśnicy również zaczną myśleć, interesować się czymkolwiek. Teraz myślą tylko o sobie, modzie, pogodzie i swojej wygodzie, wszystko inne mają w pupie... Altruizm jest nie wskazany i musi być tępiony, każdy człowiek musi iść sam aby było nim łatwiej manipulować. Ludzie podzieleni nigdy nie będą potrafili się wspólnie zjednoczyć, spoglądać jednomyślnie władzy na ręce, walczyć wspólnie o swoje prawa, tylko kłócić miedzy sobą oto czy np Conchita Wurst jest nowoczesną kobietą z brodą choć z męskimi narządami, czy nowoczesnym facetem przebranym za kobietę.
Do tego Moi czytelnicy właśnie idealnie służy lewicowe multikulti tak naprawdę które nie ma nic wspólnego z równością i tolerancją, a jest jedynie maszynką do robienia pieniędzy, manipulowania i dzielenia ludzi. Dzisiejsza młodzież jak już w ogóle powinna się czymś interesować to - jeździć na parady równości, bądź przystanek "Woodstock" jest dopuszczalny, aby upajać się alkoholem, zażywać narkotyki, kąpać się w błocie, uprawiać publicznie seks nie mając wstydu bo i takich rzeczach słyszałem, a jak czytać książki to tylko bomba intelektualna jak 50 twarzy Gray-a. Pamiętam także, jak zbulwersowała jakiś czas temu opinię publiczną wypowiedz jednego z przywódców kibicowskich - "Nie wiem czy zauważyliście ale jesteście na żylecie/młynie. A to nie jest miejsce dla jakichś, k..., odpicowanych małolatek, dla jakichś długowłosych k.... pazi, dla jakichś, k..., gamoni. Jak widzisz, że kolega obok ciebie nie śpiewa, to zaj... mu w łeb".
Łoo straszne... Kibole nawet są faszystami, bo promują aby mężczyzna był mężczyzną, a kobieta kobietą, a do tego co się robi należy przykładać się solidnie. Do tego wtrącają się w politykę, wywieszają transparenty anty rządowe... Skorumpowana władza ugina się ze strachu na nogach, powsadzać ich do więzienia jak się tylko da! Oj tak Ci źli faszyści !...

Wszystko to sięga niebotycznych wyżyn absurdu i kabaretu, można by wymieniać i wymieniać, to jest tak jak powiedział kiedyś Stalin; "gdy ludzie będą niewygodni- nazwijcie ich faszystami" - pasuje idealnie. Przykre jednak jest to, że po ponad 60-ciu latach od śmierci jednego z największych zbrodniarzy w historii świata - jego praktyki są dalej stosowane, również w naszym kraju.
Niestety doczekaliśmy się czasów gdy świat przypomina biblijną Sodomę i Gomorę.
Wiemy jednak jak skończyła się historia Sodomy i Gomory, mamy trochę czasu na opamiętanie się - do wyborów parlamentarnych zostało jeszcze trochę czasu . Idźcie na nie i głosujcie mądrze...
Aby Polska była Polską...

Pozdrawiam wszystkich chrześcijan i patriotów.

2 komentarze:

  1. Nazwanie kogoś faszysta jest modne, równie modne nazwanie jest antysemitą.
    Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety, nie tylko modne ale i bardzo niebezpieczne. Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń